Achizitionare logan de la A la Z

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Multumesc Andrei. Da,am garantie extinsa si geamuri electrice spate,numai bine pentru ai taia elanul fetitei mele de a trage de manivela macaralei. M-am prins cam tarziu la ce foloseste butonul de sub frana de mana,cel ce blocheaza butoanele geamurilor spate...Airbag-uri laterale nu am,nu au reusit sa ma impresioneze crash-test-uri ale unor marci mult mai bine cotate,asadar am optat cu ultimii bani disponibili pentru ABS,de utilitatea caruia m-am convins in ultimii ani. Acum incerc cu putinul ramas sa-mi fac CASCO,pentru linistea mea si astept ocazii propice de a iesi cu masina la drum lung,oriunde si oricand,ca dealtfel oricine cu masina noua. Am cumparat doar presuri si huse,de calitate medie dar functionale,adineauri am terminat montarea si sunt multumit.Si dupa cum spuneam,astept ocazia unui drum lung...Salutari tuturor.

    Comment


    • #77
      Fa-ti Casco la Generali sau Allianz Tiriac, pentru ca e mai ieftin si e foarte bun, dupa parerea mea. Si sa ai grija sa nu aiba fransiza, adica sa fie 0.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #78
        Multumesc pentru sfat Andrei,dar deja i-am facut CASCO la BT,insistentele sotiei,cunostinte pe acolo,etc...Astept acum cartea de identitate ca sa ajung la RAR.Masina se comporta admirabil in continuare si merita tot sacrificiul.Succes tuturor.

        Comment


        • #79
          Buna,
          Am cumparat un Logan 1.5 DCI Kiss in 30 Iunie ( toate actele sunt pe 30 Iunie). Intrebarea mea e daca voi plati taxa veche sau cea noua. Datorita faptului ca a devenit obligatoriu sa ai trecute emisiile de CO2 cartea a venit abia astazi.Probabil ca maine merg sa o iau .As dori cel putin sa stiu un numar de telefon sau unde anume trebuie sa merg sa aflu cat este taxa respectiva ( politie sau CEC ) . Multumesc

          Comment


          • #80
            Platesti taxa noua, normal. Chiar daca masina e luata pe 30 iunie, asta nu conteaza.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #81
              up up ca sunt informatii utile

              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google