liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce a avansat MCD-ul fata de un 1.4 normal!! Precizez ca am reusit un 0-100 putin mai bun de 16 virgula ceva... dar pe 0-400 tot cam acelasi timp l-am avut. 1.4 fara absolut nicio modificare tehnica in afara de arcuri si instalatia de GPL care e mai grea.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • MCD, nu ne prezinti si noua masinuta ta la un My Ride, eventual?
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • Nu stiu sa fac my ride....si nu am cum sa arat ce am...ar trebuie demontata toata masina..
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Pai faci un topic nou la My Ride si detaliezi ce ai sub capota; eu sunt tare curios.
          I don't ride low, I fly high...

          Comment


          • tu de ce nu ajungi la fulgere ca putem sta de vorba mai bine..
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Dau vina pe timp, care si'asa imi lipseste cu desavarsire... din pacate
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • timpu` nu e o scuza...

                Comment


                • in nici un caz nu e o scuza...timpul e inamicul ala mic si negru din cronometru, atunci cand te dai blana
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Noapte cred ca ai timp sa dormi nu..? rupe din somn 2-3 ore si daca)
                    @seba ce parere ai de timp?
                    Last edited by MCD; 10 November 2009, 22:05. Reason: am uitat sa mai scriu ceva
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • nu ti-am zis mai sus? timpul e inamicul turului de circuit, al celor 402m si al probei speciale
                      te referi la timpul pe gtech? daca da, e foarte bun. ai cu o zecime-doua mai bine decat un 1.6_16v stock, la prima vedere. ceea ce nu-i rau deloc, e chiar foarte bine.
                      Last edited by Seba; 11 November 2009, 12:36.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • incearca sa setezi rollout mai mic pe gtech. 30 cm din ce stiu e maxim. pune 5-10 cm si incearca sa vezi ce timp scoti asa.
                        sigpic

                        Comment


                        • oricum nu e gteck meu .... si nu prea stiu sa umblu pe el....
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • MCD vs 1.6 8v resoftat
                            MCD vs 1.6 16v fara catalizator
                            Mcd vs 316 urs
                            MCD vs 316 pisica
                            McD vs 1.6 opel vectra
                            MCD vs 1.6 8v resoftat dar nu avea gume
                            MCD vs dsing
                            MCD win la toate

                            MCD vs 1.6 8v resoftat
                            MCD vs 1.6 16v fara catalizator
                            Mcd vs 316 urs
                            MCD vs 316 pisica
                            McD vs 1.6 opel vectra
                            MCD vs 1.6 8v resoftat dar nu avea gume
                            MCD vs dsing
                            MCD win la toate
                            Last edited by MCD; 14 November 2009, 03:23. Reason: Automerged Doublepost
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • bravossssss ) !!! ti-ai indeplinit visul Pacat ca nu accepti provocarea de a te da cu mine...
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Bravos mai MCD-ule

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google