liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si chiar 1.4).
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Originally posted by cos_min_i View Post
      1 masina eu in spatele vostru ...voi erati apropiati , am gresit eu ... oricum sunt dezamagit de albinutza mea... sa fie de la eroarea catalizatorului, plecare,sofer...dezamagit..ma asteptam sa fiu facut dar nici chiar la diferenta de o masina ...trebuie upgrade ..

      Bravo FOF si MCD (incalta masina aia odata)
      Nu stiu ce distante si unde erati , cel mai bine stie cosmin , ca a vazut mai exact din spate.
      oricum , eu cu cosmin m`am dat , mai ales ca a tot tras de mine.
      daca vrea si canto cat mai tine uscat pe jos , fara probleme , sau pana nu dau iar rotile jos dupa masina.( am inteles ca bate a4 , motor 2000)

      Comment


      • Originally posted by marmel View Post
        fara exagerare va dovedesc mereti cu mine in masina..am o pisica din 96 1.8 benzina si la drum intins la 140 constant cre ca 4500 5000 ture nush sigur ca nu prea ma int am consum 7.......asta pt cn zice ca un bmw rupe la consum...in oras 10 11
        Vino cu ea la intaliniri sa vedem ce stie motanul tau
        Daca nu-i 318 is...atunci nu prea ai ce dovedi.

        Comment


        • nu tati ziceau mai sus ceva de consum si de mers constant dak ai citit cu atentie...nu am adus vb de pisica doar ca sa ma laud cum credeti unii;)....si in privinta la dat fum....nai d unde sa stii ce are fiecare sub capota.....si dak am de dovedit ceva ar trebui sami dovedesc numai mie...nu si altora;).....
          Last edited by marmel; 5 December 2009, 16:28.

          Comment


          • Fiind un topic despre liniute, am presupus ca este vb de liniute, nu liniute de carburant.

            Comment


            • marmel...cand iesi pe la vrun fulger zile la baieti sa ma sune si pe mine..am 1.4 stock
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Originally posted by marmel View Post
                nu am adus vb de pisica doar ca sa ma laud cum credeti unii;)...
                Daca si pisicuta a ajuns masina de lauda...

                Originally posted by MCD View Post
                marmel...cand iesi pe la vreun fulger zi-le baietilor sa ma sune si pe mine...am 1.4 stock


                Chiar as vrea sa vad cum stai cu 1.8
                Last edited by sinx; 6 December 2009, 04:14. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Repede ati sarit cu liniutele. Omul a vrut doar sa puncteze ca nu are consum de camion.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • pai threadul legat de consum e prin vecinatate...

                    acum 3-4 zile mi-am pus mintea cu unu cu un renault kangoo diesel... nu am avut ce alege de el.
                    sigpic

                    Comment


                    • asa se intampla cand esty nou;)...sar toti.....nui problema...

                      Comment


                      • noi nu te-am luat ca esti nou. sincer chiar acuma am vazut ca esti nou, dar nu asta e inportant, aici e vorba cu cine te dai cum stai cu o alta masina mai puternica mai slaba, de ce te-a facut sau lai facut..
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Ieri am tras si eu 2 lini cu colegul meu de club stefi_sezione (PJJ).
                          Am vrut sa vad cum stau cu un logan resoftat dar fara nici o dotare,eu avand laureate.
                          Kydu a castigat amble curse.

                          Comment


                          • ahamz....am inteles...o sa incerc sa vin si eu de fiecare data cand o sa scap d la munk mai devreme....k sincer nu strica prieteni noi si poate si sfaturi noi primite d la cineva care ar sti pt masina....etc...

                            Comment


                            • Daca utilaju tau e ala din poza, pare-mi-se ca ai 136 cp, corect?

                              Comment


                              • ceva filmulete nimeni nimic ?
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google