liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La varsta ta te cred ca gandesti asa. Dar pune-te in pielea noastra..
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • @mariussuiram tot fier e si loganu si bemeveu si viperu.
      p.s. ce imi mai place cand vad cum bate un logan cate un bemeveu
      sigpic

      Comment


      • Toata lumea care nu are logan zice...DUte ba tu cu loganu tau, cutia asta cu roti..si pe urma frate ce ai daca il faci..ai facut CHIP
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • MCD-ule "iubirea" mea sunt baietii cu BMW din Bulgaria. A mea e stock da uneori cand ii vad la semafor ma mai dau la ei. Vai de saracele masini ce le mai chinuie ... poate poate ma fac.
          sigpic

          Comment


          • da, la mintea lor chip inseamna inca 30-40 de cai, mai ales la creierul astora cu nemtoaice lesinate 316 sau vectra1. ei din filtru scot 10 cai si din chiptuning vreo 25, ca e motor be bemveu/opel. bah esti prost? toata lumea scoate 8% din chip si filtru, tu scoti 50%? mah, dar asta nu e motor renou, e bmw. du-te dracu si du-te tare, in motoru tau de bemveu benzina arde dupa alte legi ?...cam asta e discutia cu multi dintre posesorii de opel/bemveu/folxvagin...fa-ti bah handicap si tu chip la hitlerista ta si tot ti-o iei cu tot cu ai 250cp ai tai pe motor de 1.6, cu chip la chip la chip; da, am auzit-o si pe asta, calibra 1.8 aspirat "dublu chipuita are 240 de cai". bah mai du-te in p@#$ cu caii tai... simplu si elegant, sa te vada toata lumea cum defilezi cu ei de haturi
            radeam cu lacrimi cand ii alinia mareom cu loganu pe astia cu 316-318 si comentau de pe margine "are motor de 2 litrii de bmw pe logan, de aia merge asa tare"...si tembelu' de mareom, da, clar, am si cutie de 328, ca aia e mai lunga si ma ajuta la sprint (bai, cum sa zici asa ceva si sa te mai si creada aia?). si tot nu se prindeau... voiau sa vada sub capota motoru de 2 litrii de bmw...
            Last edited by Seba; 24 December 2009, 14:16.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • GATA VERSIUNE SPORT 2.0 LOGAN, rupe .
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • 316 pisicuta sau cum ziceti, nu e asa periculos.
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                Sunt convins ca daca liniuta adevarata luam avans mai mult.
                Ce e drept, il pierd la viteza (dupa 150 se termina totul).

                Comment


                • La bmw-uri e cu dus si intors treaba; mai ales la "harburile" de pisicute e36.... Conteaza mult starea masinii.........putine mai trag cum trebuie
                  Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                  Comment


                  • Ca tot veni vorba de bemveuri, am avut neplacerea de a ma intanli cu un 318is pe un bulevard lung si drept cu putine semafoare!Masina pe afara arata chiar bine singurul lucru care o dadea de gol era nr de bulgaria!am plecat si pana la urmatorul semafor am ajus cu 4-5 masini in fata!Bemveistul trage langa mine si ma inteaba ce am facut la lighean de se duce asa bine ca el are peste 150 cp(cika din finala sport si soft ),eu ii raspund senil ca e stoc.Intre timp s=a dat verde si blana pana la urmatorul semafor....acelasi rezultat.Trage iar langa mine si parea chiar indignat de rezultat si imi adreseaza aceeasi intrebare ce am facut la masina.Gandindu-ma ca nu mai scap de el ii aruc un raspun concret:"am vazut ca ai nr de bg...de asta fuge mai bine loganu meu ca am caii de romania si nu de bulgaria!".Se uita uimit la mine si imi adreseaza o intrebare care ma lasa fara ochelarii:"CUM SE CALCULEAZA CAII DE BULGARIA???IN FUNCTIE DE UNDE AM LUAT-O????" EU:OMFG!!!!si fug ca am vazut ca nu era de gluma!!!!
                    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                    Comment


                    • Inuman.
                      Tot ceva de genu am patit si eu cu un Chevrolet Aveo 1.4, ma intrebat ce am facut la motor, ca tine ii raspund ca e un 1.4 mpi normal la care ''hai bre fugi d-aci'' si a plecat suparat (dar el nu mai daduse importanta ca avea trei handralai in masina).

                      Comment


                      • mcd vs proceed 1.6 16v 120-130 CP nu stiu cat are ..il bat 2 masini si la semafor" ce filtru sport am") SIMOTA ZIC.." e bun filtru se vede "
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • o toyota hilux (3.0 D asa scria pe aripa stanga fata) si un logan galben (1.4 mp3) au tras doua linii paralele. toyota s-a dus mai repede, nu contest dar parca cu greu prindea viteza. eu m-am oprit pe la 110/h si toyota avea in fata o distanta de vreo 20-25 m. acum intrebarea mea este: 3.0 era cilindreea motorului? si daca da, cati CP are cu aprox? totul s-a intamplat urcand un pod
                          Last edited by bogdan_1984; 25 December 2009, 14:38.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai sa vedem 126kw insemnand 171CP, 0-100km/h in 12s, viteza maxima 170km/h si greutate 2010kg

                            Comment


                            • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                              o toyota hilux (3.0 D asa scria pe aripa stanga fata) si un logan galben (1.4 mp3) au tras doua linii paralele. toyota s-a dus mai repede, nu contest dar parca cu greu prindea viteza. eu m-am oprit pe la 110/h si toyota avea in fata o distanta de vreo 20-25 m. acum intrebarea mea este: 3.0 era cilindreea motorului? si daca da, cati CP are cu aprox? totul s-a intamplat urcand un pod
                              daca s-a intamplat urcand un pod .... putea sa fie si logan 1.5 dci de 65 cp ...ca tot te facea..avantaj cuplu mai mult
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • da, de aceea masina mea nu a dat tot din ea si chiar daca era in plan drept, tot ma facea dar era o distanta mai mica (poate)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google