liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum sa fim seriosi, cat ai fi vrut sa fie in fata ? )
    Numa pana la ~110/h ti-a dat 20-25 metri, adica vreo 4-5 masini...cred ca e mai mult decat ''ok'' .

    PS: ca sa-ti dea 50-70 metri trebuia sa fie vreun pui de BMW 325i in toate mintile.
    Last edited by Octavian; 26 December 2009, 19:48.

    Comment


    • cu siguranta, modelul acela bate loganul la garda de sol
      sigpic

      Comment


      • era ieri un prieten taximetrist in fata mea cu un logan diesel 1.5 70cp il impingeam de la spate , asa ofticat era) scotea un fum al drecu ca nu-l mai vedeam cu toate ca eram lipit de el
        Its just a car ...

        Comment


        • mergeai in trena lui, de-aia erai asa in curu lui joke
          si eu aici in medias, in-afara de masini de masini, cam pe toti ii oftic la cum merg eu cu a 2-a si a 3-a cu intre 50-70 la ora. nu inteleg aia cum de trage golanu asa...poai la turatie normal ca trage
          golfuri 3, lesinaturi la mana a 2-a din germania...motorizari de 1.4, 1.6 si 1.8 ( fara turbo m) ma joc cu ele, majoritatea de aici, din prietenii mei le au, si cu toti am fost la cumparaturi, acum nu prea ma mai am asa de bine cu ei
          mai is si ceva beamveuri, la fel lesinaturi de pisicute...la fel nu ma mai am bine cu proprietarii...
          dar cel mai grav, zic eu, e invidia, ciuda ca un logan putin diferit la exterior decat stock ii face, de ce nu pot accepta asta si gata nu pot intelege treaba lor
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • Spune-i sa-l remapeze, sa nu-l mai impingi de la spate )))

            Comment


            • 2 liniute am facut si eu pt. prima oara :
              -Logan MCV 1.6 MPI plin cu 7 pers.(stock) VS. DACIA NOVA 1.6 GTI
              Castigator : MCV-u'
              -Logan MCV 1.6 MPI plin cu 7 pers.(stock) VS. BMW Seria 3. an: '96 , '97
              Castigator : BMW-u'
              Impresii : -in a 2a.. si apoi a 3a imediat...l-am lasat in urma...cu o masina si ceva...
              -la BMW.... stiu ca nu aveam sanse..
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • MCV plin cu 7 persoane are niste performante dinamice demne de lastun. Nu zic ca Nova o fi vreo masina rapida, dar totusi...
                Sigur aveau habar de ce se intampla?

                Comment


                • Aaa..si nova avea 5 pers in masina Ma scuzati
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • doua babe cracanate se alergau in carje...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment



                    • Lastunuri...babe cracanate...inuman.
                      Ma, astea sunt liniute adevarate, ce kg in minus, ce banchete scoase, etc etc, sa fii plin ochi si forja tata!

                      Comment


                      • Pai in toate tarile cu apa calda la robinet cand se face liniuta (organizata) se face cu toate dotarile masinii, inclusiv trusa medicala, triunghi etc. Singura categorie la care sunt permise "lipsuri" in dotarile masinii e la PRO, dar acolo deja e alta poveste.
                        ps. Au fost "drag racerii" de la noi la Budapesta la curse si li s-a zis :"ori va montati toate cele pe masini ori participati la PRO"
                        sigpic

                        Comment


                        • de aia jeff umbla cu mitsuba stock in ceea ce priveste dotarile interioare
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • sunt permise ... una sau doua elemente de caroserie in fibra de sticla/carbon , trebuie sa aibe toate scaunele , fetele de usi ...etc ,nu este voie slickuri ... cel mult semislickuri
                            hai sa nu exageram cu trusa/triunghi/etc
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Mai frate, ce fel de liniute mai sunt alea cu x-spe oameni la bord? Laudati'va si voi cu chestii serioase...
                              I don't ride low, I fly high...

                              Comment


                              • @Cristi_Xp poate am exagerat un pic legat de trusa (nu mai retin exact, o sa intreb si revin cu detalii) dar stiu sigur ca masinile au fost verificate daca au roata de rezerva si cric+coarba si cum ai zis tu, toate scaunele, fetele de usi, centuri etc.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google