liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obiectez la cele zise de GJ 85 , poate vrei sa reformulezi ca te-a facut de la 130 la ora , ca sa te credem , dar de la 200 in sus e ceva aberant ce spui.
    sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

    Comment


    • Se stie ca la Logan e limitare electronica la 250 km/h !!! Devine din ce in ce mai amuzant...
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • Defapt colega cred ca a vrut sa spuna ca la Loganu din dotare pe la 200 pe bord i s-a terminat pedala/s-a consumat puterea, iar Astra a mai luat probabil un 7-8 km in plus, lucru plauzibil.
        La fel am patit eu cu Astra Clasic 1.4 90 cp, la ~170-175 eu , ala cu Astra avea ~180-182, desigur la capat de pedala, foarte usor lua avans, dar nu mai urca in viteza.

        Comment


        • Iar a-ti luato razna ... primul care ajunge la 300 e cel mai tare... mai potolitiva cu aberatiile astea...

          Comment


          • Originally posted by anonimboy View Post
            Proprietaru a zis ca masina e stock...acum daca m-am mintit pacatu lui.La capatu pistei eu eram cu un bot in fata dar il vedeam in oglinda ca se apropia foarte tare.
            Cu acelasi astra m-am dat si eu. Intr-o joi seara cu muulta lume prezenta, ca deh...asa se face la noi ... si s-a vazut clar ca loganu trage mai bine decat astra, cam o 3 sferturi de masina am avut avans.
            I My Honda !

            Comment


            • cam o treisfeturi ?) ce unitate de masura e aia ?
              cat era de fapt ?
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Originally posted by GJ-85-SRY View Post
                octaviane lasa ca m-am dat cu un 1.6 16v twinport si la liniuta si la viteza
                impinge destul la liniuta l-am facut clar iar la traseu (39 km)cu portiuni drepte viraje ma facea de la 200 incolo unde loganu e varza la aerodinamica
                Si peste 200, si cu viraje... Hmmm, te astept la Arad, sa te vad, mare rege al Loganului.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • cand e la Arad intalnirea ? mai exact Data , Ora , Locul ???
                  ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                  Comment


                  • http://www.loganclub.ro/forum/cupa_v...10-t18213.html aici gasesti toate detalile

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                      cam o treisfeturi ?) ce unitate de masura e aia ?
                      cat era de fapt ?
                      Scuze ) Graba ..)
                      I My Honda !

                      Comment


                      • Trei sferturi de masina de la curu tau la botu lui, sau botu tau si botu lui?

                        PS: deja incepeti sa va ascutiti sabiile cu concursu de la Arad?

                        Comment


                        • iar ati inceput ca astra 1.4 pana la urma e un kkt de masina... fata de logan gen conforn, fizic e mai bun ca loganu..dar ca putere demaraj si alea nu e..nu are cum masina aia are 1200-1300 kg pe 95-100 CP deci clar nu are cum sa traga mai bine plus sisteme abs ebc draci ....


                          hai sa nu poluam topicul cu reclame .
                          Last edited by Cristi_Xp; 20 February 2010, 09:05.
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • mi se pare de a dreptul alienat sa zici de la 200 incolo cand la mijloc e un logan. chiar te ai suparat asa tare pe viata incat sa ii dai la logan in repetate randuri peste 200 ?

                            Comment


                            • da prinde 200 ?
                              io stiu ca 16vu se chinuie tare...sa ajunga la viteza aia .
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Da si Astra in discutie prinde lejer viteza asta.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google