liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geroge maine o sa fiu la IANCA jud. Braila ce zici imi faci o vizita
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • is de servici maine scap la 20 dar poate vom avea ocazia candva

      Comment


      • i-a dat distanta buna ala cu opelu la cel cu loganu :>
        Its just a car ...

        Comment


        • ce motoare aveau cele 2 masini ? conteaza si soferache si multe altele. irelevant pana nu aflam detalii.

          Comment


          • Cred ca era dci de 70 asa vs. Astra 1.6 16v.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • 1.4 90 cp cip vs 1.6 cip 90cp

              Comment


              • nu are nicio relevanta filmul ala, masinile de acolo au modificari(nu se duce mai nimeni cu masina stock la LEGALE) iar noi aici vorbim de masini stock, unde opel astra de 1.6 si 1.4 sta destul de prost in comparatie cu logan 1.6 16v sau 1.6 8v.
                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                Comment


                • bossake 1.6 16 v de 105 cp face un logan de 1.6 8v .un gtc 1.6 16v 115 cp face un logan 16v pe 402 m.totusi e o dovada 'legala'.

                  Comment


                  • vrem dovada ca alea erau motoarele. 1.6 chipuite amandoua.

                    Comment


                    • mai conteaza , era vb de o legala , puteri apropiate oricum,crezi ca mai intrabam daca propietarul loganului este d pe forum daca stiam ce motorizari au,oricum i-a dat un autobuz

                      Comment


                      • lagala da bun. stiai ca la legala 1.6 si 1.4 stock intra la aceiasi categorie ? daca vii cu motorizari concrete da ok. dar nu avem cum sa stim exact. oricum din ce date am eu logan 16 stock bate astra 1.6 stock. rezultat valabil si la 8valve si la 16.

                        Comment


                        • u ramai cu datele ,altii cu impresiile,defapt u intreci masini de 300 de cp, din datele tale range roveru era mai rapida , cum oare l-ai intrecut o fi vreo farsa tv?

                          Comment


                          • vezi ca inainte era grupa A0 sau A1 care aveau motorizarile pana in 75 cp , grupa A care aveau pana in 100 cp etc.
                            cat despre filmuletul ala ce demonstreaza ? 2 amatori care se cred piloti ,poate nici macar nu stiu sa schimbe vitezele .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • imi cer scuze pentru monstruozitatea fara de egal spusa. nu mai zic nimic. imi cer scuze inca o data.

                              Comment


                              • cristi asa o fi, conteaza mult startul, pierzi mult daca nu stii sa pleci.marx discutam , deci cum u ai zis ca ai facut un range rover de 2xx sau chiar 3xx de cai putere datorita startului etc , asa poate a castigat si astra. nu stiu ce date ai u dar daca mai intrebi pe veterani in ale liniilor o sa ti se spuna ca un gtc de 115 cp bate loganu
                                Last edited by georgex2; 30 March 2010, 22:33.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google