liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si pe 1 si 2 ?
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • ce 1 si 2 ?

      Comment


      • pe 1a si a2a cum statea ... ca pleaca o idee mai greu ca are tot felul de sisteme de tractiune .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Da' io stiu sigur ca pe 1 si 2 Cata a luat avans care l-a mentinut pana la capat 400 m.
          Pe 3 nimic, corect??? ))

          Comment


          • Pe 3 te-ai dus Cataline. Pe 1 si 2 ati fost egali, la sfarsit de a 2-a un mic avantaj pentru Megane dar pe 3 l-ai mancat.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • cuidat, pt ca pe 3 si 4 ar trebui sa te ia megane-ul, are treptele mai scurte. probabil pierde din cauza schimbarilor mai dese de viteza
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • si pe 4 cum a fost ?
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Eu unu am probleme la plecare ca intra ASR-ul si iti taie gazul, dar in principiu Gigi cu 16 volti m-a batut, eram la usa lui din spate (avea si ceva pb la suportul de la motor) si cu Xp cat ne-am dat eram egali. Deci se poate

                  LE: Mai e si raportul CP/kg, meganul are 1290kg.
                  Apropo, cati km are meganul?
                  Last edited by lau_swat; 28 April 2010, 15:42.
                  No, apoi blana
                  Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                  ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                  Comment


                  • Foafo precizeaza ca meganul este incaltat cu 225/50/16... adica canci plecare

                    Comment


                    • Pai si eu eram cu iernile 205/55/16 si Gigi la fel tot cu ierni. Verile sunt tot la fel
                      No, apoi blana
                      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                      Comment


                      • acuma o dam un in gume si rapoarte ?am zis cum sa intamplat.
                        nu a stat deloc in fata mea , am plecat inainte lui , cand am dat tr 2 sa apropiat umpic , am dat tr3 , m`am departat eu o masina , si pe tr4 foarte putin a avansat.

                        Comment


                        • Nu da nimeni in rapoarte si gume, corect, asta s-a intamplat la voi, eu am zis ce s-a intamplat cu Xp si Gigi. Stii cumva cati km are meganul?
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • nu are mai mult de 50k , e luata de noua.

                            Comment


                            • Eram curios daca avea ceva km si s-a mai "lasat" motorul, eu am simtit ca se misca mult mai bine dupa ceva km. Bafta
                              No, apoi blana
                              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                              Comment


                              • Are in jurul a 10.000 de kilometri Megane-ul dar este alergat.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google