liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aici povestim fapte nu gasim scuze. fof i a dat o punct. mai conteaza rapoarte gume asr uri esp uri abs uri norme euro si alte tampenii ? nu !!!
    fof vs megane 3 1.6 110 cai 1-0

    Comment


    • Da, ce-i corect e corect

      LE Nu vad cine cauta scuze, citeste mai atent ce am scris
      Last edited by lau_swat; 28 April 2010, 20:46.
      No, apoi blana
      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

      Comment


      • @marx: ceea ce era si de asteptat, daca se pune cineva de curiozitate sa citeasca fisele tehnice ale celor doua masini...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Eu, FOF, GCK, FUG, 4 logane au facut legea la linii............sa spuna fiecare ce a batut ...doar aveti softuri la masinii
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • eu vs golf 6 1.2 16v turbo = 1-0 da zicea ca a ratat tr3 (oricum , nu impresionant)
            eu vs opel vectra B 1.8 16v = 1-0

            Comment


            • eu vs vectra b 1.8 16v 2-0
              eu vs bmw 320 d 0-2 (prima data ma ajuns pe tr 4, si a 2 oara a plecat mai bine ca mine si cand recuperam am plafonat masina) deci e de discutat bmw e din 2002 si are 146CP este e46.........

              bravo FOF...
              Last edited by MCD; 8 May 2010, 04:09.
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Distrigaz vs. Opel Astra F (cica 1.4 stock) 0-1 mi-a dat cam o masina. Aveam 4 linii la benzina si abia alimentasem cu gaz.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • eu vs FUG (1.6 16 V) - 0-1

                  bravo fof si mcd ...

                  Comment


                  • distrigaz ma dezamagesti
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • eu vs megan 1.6.16v 1:0
                      eu vs golf 6 1.2 tsi 2:0
                      eu vs cgk 1.6 1:0

                      frumos aseara chiar mia placut

                      Comment


                      • ati inebunit ) cred ca a fost distractie asa e frumos , in masa noi nu avem norocu pe aici ca vine "legea" )
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • Radule cred ca azi facem(sau cel putin fac) niste "Cumparaturi" cum le zici tu

                          Comment


                          • MCD-ule: Hondele se pare ca se lasa greu. Am vrut sa ies si eu aseara cu motorul dar mi-a fost lene sa mai plec de acasa.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • @Doc scoate-te ))

                              pippo da un semn , un beep macar )
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • Eu nu am ce pierde, chiar am de castigat daca apar si pierd.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google