liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa fie victoria mai frumoasa cu GPL in spate huh?

    Sunt curios de o revansa intre voi 2.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • pai numai instalatia goalaimi da 60 kg in plus. deci pa

      Comment


      • cu un peugeot 107 se da cineva? numai bucuresti
        laureate 1.5l, albastru marin

        Comment


        • masine e stock? ca daca da nu are rost.....cu mine cu altii poate 1.4 Stock
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • da mai multe detalii. 3 usi, 5 usi, benzia sau motorina, stok sau modificat. daca nu e cine stie ce modificat eu ma bag. si daca e modificat ma bag dar poate doar pentru distractie.

            Comment


            • Salutarile mele tuturor impatimitilor de 402. Vin cu o intrebare,un sondaj mai bine zis.Ma intereseaza si pe mine cati dintre voi,membrii Logan Club ar participa la un eveniment de DRAG,grupati intro clasa dedicata special marcii LOGAN? Vreau sa stiu cam cati sunt dornici de asa ceva pentru ca as avea posibilitatea sa fac o clasa dedicata marcii in cadrul unei competitii de DRAG care o sa se desfasoare la Bucuresti pe data de 6 a lunii viitoare.Astept parerile voastre!
              sigpic

              Comment


              • Am avut parte de o masinuta interesanta la 402 Honda Civic model 91-95 motor 1.5 ....pentru acel motor are o acceleratie impresionanta...
                Last edited by Pippo09; 24 May 2010, 03:38.

                Comment


                • yakuzel , bucurestiul se baga oricum , salut initiativa

                  Comment


                  • mamaaa super tareee , se poate primul meu concurs
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • Originally posted by Pippo09 View Post
                      Am avut parte de o masinuta interesanta la 402 Honda Civic model 91-95 motor 1.5 ....pentru acel motor are o acceleratie impresionanta...
                      am si eu una prin familie , si sincer nu m-a impresionat niciodata .
                      Am avut ocazia sa ma si dau cu una cand eram doar resoftat , si pe 402 m aveam un bot de masina in fata , aia avea admisie si evacuare .
                      masina are motor de 1.5 , si 66 kw adica 92cp ... si 900 kg deci nu pare nimic spectaculos .La kg alea ar trebui sa rupa .
                      Last edited by Cristi_Xp; 24 May 2010, 12:39.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Pai asta rupea....in talon scria 75kw si din cate stiu are 0-100 sub 10 sec...

                        Comment


                        • alea de 125CP sunt destul de fasnete, sa nu mai vorbesc de VTI.
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • yakuzel, detaliaza domnu!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • 16v vs Golf 4 Break tdi axr 101 cai. egalitate bara la bara. numai cu start lansat cu a 2 a la 50 kmh. pana la 120 egalitate cu o idee foarte mica de avans pt 16v.
                              alergat de 3 ori. ma asteptam la mai bine de la 16v. ciudat

                              Comment


                              • eu golfu de 90 de cai am reusit sa il bat ... cu 75 de cai ai mei , ciudat cum zici tu
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google