liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si pe date tehnice in carte sta prost golfu. da am stat bara in bara. pe aceiasi treapta ma facea dar recuperam cand el avea de ex a 3 a si eu mai trageam inca 1500 2000 rpm cu a 2 a. ma asteptam sa il fac lejer. pe a 4 a era peste mine direct.
    am uitat sa mentionez : eu aveam o persoana in masina 90-100 kg si bec aprins la benzina iar el era singur dar plinul full
    Last edited by alessandro; 25 May 2010, 01:02.

    Comment


    • inseamna ca tu aveai un mare dezavantaj , mai prindea si aer din cauza la benzina putina si aveai un greutate )) + becul aprins care fura din energie
      Its just a car ...

      Comment


      • Singura diferenta e ca Marx e realist si restul vorbiti din sf-uri.

        Comment


        • cum ai tras concluzia asta ?

          Comment


          • @ skandal & sibianul - Pe 6 iunie,pe aeroportul Alexeni din Bucuresti o sa aiba loc cursa aceasta de Drag. O sa iau legatura cu colegii care se ocupa de organizarea evenimntului sa punem in aplicare si o grupa speciala Logan. Va tin la curent. Acesta este si site-ul oficial unde se fac inscrierile pentru cursa.http://deltaracingcrew.myforum.ro/re...nie-vt156.html
            sigpic

            Comment


            • si vine groza si va ia premiile )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • sau mcd ))
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • la grupa mica )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Frumos asa, am auzit eu ceva de alexeni dar stiam ca este la Urziceni. Ma insel?

                    Oricum nu am sa fiu prezent, voi fi plecat din Bucuresti. Altfel va lasam fara premii.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • la urziceni este , sa incurcat colegul nostru.

                      Comment


                      • Originally posted by Alin0007 View Post
                        Singura diferenta e ca Marx e realist si restul vorbiti din sf-uri.
                        deci si pe mina ma mira faptul ca am stat egal cu el. cu octavia tour axr 101 cai nu aveam probleme sa ii dau o masina. atata de mult conteaza 90 kg la un benzinar ?

                        Comment


                        • Extrem de mult avand in vedere valoare mica a cuplului pe care o are motorul tau.
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • asa ma gandeam si eu. oricum am fost in fata lui juma de aripa. sunt curios cum o sta cu un 1.6 tziganit un pic

                            Comment


                            • Originally posted by MCD View Post
                              masine e stock? ca daca da nu are rost.....cu mine cu altii poate 1.4 Stock
                              masina e stock scuze dar am uitat de topicu asta total fa o incercare cu buburuza

                              cosmin te bagi?
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • Originally posted by marx View Post
                                16v vs Golf 4 Break tdi axr 101 cai. egalitate bara la bara. numai cu start lansat cu a 2 a la 50 kmh. pana la 120 egalitate cu o idee foarte mica de avans pt 16v.
                                alergat de 3 ori. ma asteptam la mai bine de la 16v. ciudat
                                Slaba treaba, chiar cu 90 kile in dreapta, trebuia sa-l dovedesti.
                                Probabil ca a avut cipuit motoru si n-a spus nimic.
                                Astfel n-are cum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google