liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de ce? vrei sa il provoci la niste cumparaturi, sa vedeti care trece primul de casa? o data si o data loganul trece de casa, dar mai greu ca un om in varsta care se chinuie sa impinga un cos de cumparaturi incarcat. dar, un mos poate sa se miste mai bine decat altul, sa aibe mai multa vlaga. dar exista alti mosi intalieni, germani, japozeni, care intr-adevar, se misca mult mai bine
    Last edited by bogdan_1984; 1 July 2010, 09:50.
    sigpic

    Comment


    • nu , nu e adevarat , la mine e doar titulatura
      pe zona mea la 1.6 8v da , sunt cel mai puternic
      mai sunt unii serpuiti si axati pe aici ))

      Comment


      • Bre, nu-l uita pe Xp-ul, ca si el are serpi si axe, insa pe 1.6. Mai e si groza cu al sau compresor. Insa, al tau e cel mai rapid din Bucuresti, cred.
        Auzi XP-ule, cand dai si tu un timp?

        Comment


        • pai de cristi vorbeam , era clar ca 1.6 8v era vorba.

          Comment


          • se stie cu siguranta care fuge cel mai tare din bucuresti ?

            Comment


            • de ce marx-ule , mai ai vreo masina si vrei sa faci la fel ca 16v ?

              Comment


              • nu am inteles ce ai vrut sa zici.

                Comment


                • am crezut ca vrei sa testezi si al tau 1.6 cum ai facut si cu 16v.

                  Comment


                  • am testat eu 16v ? eu nu sunt racer. imi plac liniutele dar nu ma dau.
                    i am zis lu MCD u pe pm sa facem o lansata 2 sau 3 numai sa scap discutiile astea . nu mi a raspuns !

                    intrebam de curiozitate cine fuge cel mai tare pe bucuresti. chiar sunt curios sa stiu.

                    mai am doar un 16v care e lesinat rau fata de al meu

                    Comment


                    • pai ala nu stie cum se umbla cu PM-ul
                      si ce , daca eu ma "plimb" si imi place fenomenul sunt racer ?
                      din bucuresti nu stiu , dar din club sigur nu sta unu in fata...
                      daca stau sa ma gandesc...si la mioveni am topit doua 16v

                      Comment


                      • Originally posted by Cezar View Post
                        Bre, nu-l uita pe Xp-ul, ca si el are serpi si axe, insa pe 1.6. ...
                        Auzi XP-ule, cand dai si tu un timp?
                        Sa nu dea timpul de la masina ocazionala.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • racer e mult spus dar nu am gasit o formulamai buna pentru a ma face inteles. nu vad cuvantul racer ca pe ceva peiorativ daca la asta te ai referit. in nici un caz.

                          eu nu am orgolii si nu sufar de 16v. am luat masina asta din simplul motiv ca voiam confort si consum ok si lejeritate in depasiri fata de 1.4 sau 1.6. in nici un caz nu am luat o ca sa o alerg, chit ca bag ulei de curse bujii filtre etc.

                          deci MCD u daca vrea sa facem o lansata facem. a 2 a 3500 4000 rpm. fara banchete acasa sau roti de rezerva prin alte portbagaje. si nu sapt asta ca plec in fagaras si am facut ieri plinul cu benzina ieftina.

                          cu VRN cum stai ?

                          p.s. si ar fi frumos sa ne dea si xp un timp. si un dyno. cred ca are peste 115 cai

                          Comment


                          • nu poti sa`i impui sa`si lasa acasa acareturile.
                            si nu cred ca accepta lansare...ori de pe loc ori de loc.
                            pe VRN il pap

                            Comment


                            • eu de pe loc nu ma dau. chiar tin la ambreiajul meu.
                              acum cateva luni mi a zis sa ne dam lansat. nu vad de ce nu ar accepta

                              cate kg are masina ta si ce ai pe ea ?

                              Comment


                              • atunci tu stii ce ai vorbit cu el.
                                1100kg....restu la my ride , asta daca ai rabdare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google