liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • el asa mi a zis. macar o lansata. o sa vb cu el. nu cred ca mai ajung la fulger sapt asta.

    Comment


    • fof imi recunosc infrangerea ...asta este ...daca aveam 402 m poate alta era situatia , daca pastrai rotile pe fata ...(corpuri marite si usurare am avut amandoi ) ... e timp...cand vrei ne golim si ne dam in padure

      Bravo FOF si bravo MCD

      Marx... nu esti racer nu te dai dar faci short shifter si alte modificari ...

      Comment


      • cosmine , eu si diseara ies daca vrei sa facem pe 402 , doar zi`mi sa vin numai cu caroseria.

        Comment


        • fiindca fac short shifter inseamna ca sunt racer ? pur si simplu nu imi lace sa dau a 2 a undeva in bancheta din spate.

          daca as avea masina dedicata pentru asa ceva crede ma ca s muri cu voi de gat acolo pe 402. dar nu pot cu asta. chiar nu pot. nu am bani de bagat in ea si trebuie sa ma tina mult si bine.

          asta nu inseamna ca nu mi ar place. plang ca nu am cu ce.

          Comment


          • Originally posted by marx View Post
            eu nu am orgolii si nu sufar de 16v...chit ca bag ulei de curse bujii filtre etc.
            Masina ta e daaaa' cuurseeee paa' sistem turbooo? Nu m-am putut abtine, scuze.


            Sunt curios Cosmine ce mai poti usura ca sa fii macar egal cu FOF, da-ti jos aerul ala conditionat).
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=sowstyNaXqM ..cine pleaca fof ...diseara nu pot ..

              Comment


              • foarte putin. aproape insezizabil

                Comment


                • bai mai inebunit cu furatul startului
                  se vede destul de clar ca am fost mai rapid la plecare.
                  oricum daca e s`o luam si pe partea cealanta...e vorba de o fractiune de secunda , daca pot zice asa.
                  uitata`te la roti , ca plecam aproape amandoi.

                  Comment


                  • pacat ca nu se vede baiatul cu startul. fof a plecat curat cu aderenta iar CGK a patinat ceva. gresesc ? parerea mea este ca nu este start furat

                    Comment


                    • Mai conteaza? Cine este mai bun castiga, asa se intampla in orice competitie. Se va vedea la revansa daca cel invins a invatat din greseli.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • hai sa nu mai aglomeram cu comentarii ... fof avea toyo noi eu marangoni noi .. si era ud pe jos..

                        eu am terminat aici discutia sa nu se creada ca ma cert cu FOF ( suntme buni prieteni si ne ajutam oricand ) vorbim in particular Cata !

                        Comment


                        • Originally posted by aleXpeed View Post
                          Masina ta e daaaa' cuurseeee paa' sistem turbooo? .........................

                          .....................................

                          E pă sistem rau Marx, ii plac liniutele da' nu participa (si mai pune si pinion de dizal), vrea short shift da' n-are nevoie de el

                          Comment


                          • Va anunt ca sunteti off-topic

                            Comment


                            • am gasit pe youtube un user al unui magazin auto francez care are 65 uploaduri de teste 0 - 100 cu diferite masini printre care duster benzina disesl si sandero.

                              vizionare placuta. http://www.youtube.com/user/automoto...59/zVxlP-NSC0E

                              Comment


                              • la unele masini schimba aiurea... ajunge cu a 4 la 100 km/h. un exemplu e renaul megane cc 1.5dci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google