liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate e vb de astra h 1.9 cdti care are 150 cp ...+resoftare cred ca ajunge in jur de 185 cp...

    Comment


    • a zis foarte clar omul 150cp stock, deci era clar ca vbeste despre 1.9 diesel, nu stiu de ce va luati de el.
      Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

      Comment


      • Reveniti la topic?

        Comment


        • Am facut o liniuta intre 2 semafoare (pe dorobanti de la caragiale pana la semaforul de la posta sunt fix 400m) cu frigiderul meu de 1.6 stock si o skoda octavia 2 1.9TDI 110 caluti si mi-a dat o masina si un pic...

          Comment


          • Rusine mare )

            Comment


            • Logan 1.6 16V resoftat vs Passat 1.9 TDI 131CP (6 trepte) => 1-2, i-am dat ~ o masina in prima cursa, mi-a dat o jumatate de masina in cursa doua si o masina in cursa 3, e destul de echilibrat, startul/schimbatul treptelor face diferenta. De la 130 km/h in sus incepe sa se duca mai bine.
              '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

              Comment


              • Logan 1.6 16V resoftat vs VW Jetta 1.9 TDI - 2-0.
                '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                Comment


                • da alergi ceva nu gluma. nu te joci

                  Comment


                  • Pai aveam niste masini pe lista cu care trebuia sa ma dau...si m-am dat. S-au cam terminat acum, 1-2 maxim mai sunt .
                    '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                    Comment


                    • masinile din lista ta probabil sunt mai bune pe foaie decat loganu dar oare soferii cum sunt?

                      Comment


                      • Soferii au mai multa experienta ca mine, in niciun caz nu as spune ca sunt eu mai bun ca ei la liniute si nu numai.
                        '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                        Comment


                        • ce gume folosesti?

                          Comment


                          • Cele cu care a venit masina, Michelin Energy.
                            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                            Comment


                            • Cele mai performante, dar si cele mai scumpe cauciuri de vara pe dimensiunea Logan-ului sunt: Pirelli P6, Pirelli P6000, Continental PremiumContact2, Michelin Energy XH1 ..o sa ai o surpriza placuta la plecare si vei castiga ceva.succes in continuare

                              Comment


                              • Uite ce poate un jetta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google