liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am auzit ca e un logan cu ADF la numar seara pe magheru. e de aici din club? am inteles ca trage ffff bine. il stie cineva ?
    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

    Comment


    • Povesti de adormit copiii/Mituri urbane emise de copii.
      Este albastru mineral? Daca da, are un 1.6, si o toba.

      Daca nu are modificari serioase (vezi Cosmin_cgk, vgroza si altii), face doar mult zgomot pt nimic.

      PS: ai auzit ca "exista seara un logan pe Magherul"? Cu alte cuvinte, masina asta se identifica prin "umblatura" pe Magheru, seara?

      Comment


      • da, albastru mineral e. deci doar o toba si un soft ))
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • Auzi provocare: Logan 1.4 mpi vs Toyota Aygo 1.0 la liniuta (asa zice ca e 1.0)
          Ma bag? ))
          Ca cica e al drac de fasneata

          Comment


          • daca te face sa nu vii aici sa zici ca ti-o patinat ambreiajul si s-a incalzit uleiul
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Ambraju patineaza oricum (pot arata la oricine), dar ma gandesc ca n-are cum!!!!!
              Oricum se pare ca increderea e mare in Aygo ala.
              Asa preventiv imi dau jos wooferu ))

              Comment


              • si toyota Aygo are 68 cai si putine kile motor in 3 pistoane benzina 1.0 doar soferul are 114 kg si e Timisorean
                ))
                sigpic #

                Comment


                • Daca pierd dai doua baxuri de apa ))))))
                  Daca nu...dau eu o bere fara alc/cafea/plecaciuni filmate etc.

                  Comment


                  • nu voiai sa zici invers?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • E sigur ca pierde, d-aia
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Da de acord dar am nevoia de anumite detali la liniuta asta adica in cati metri , sa apuc sa-mi incalzesc cauciucurile, timp daca cumva nu te mai vad in oglina retrovizoare ce fac?
                        sigpic #

                        Comment


                        • Originally posted by Octavian___31 View Post
                          Daca pierzi dai doua baxuri de apa ))))))
                          Daca nu...dau eu o bere fara alc/cafea/plecaciuni filmate etc.
                          Asa e bine

                          Originally posted by adimrv View Post
                          Da de acord dar am nevoia de anumite detali la liniuta asta adica in cati metri , sa apuc sa-mi incalzesc cauciucurile, timp daca cumva nu te mai vad in oglina retrovizoare ce fac?
                          Las' ca te invat io cum sa pierzi
                          Last edited by Octavian; 25 October 2010, 23:49. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by adimrv View Post
                            Da de acord dar am nevoia de anumite detali la liniuta asta adica in cati metri , sa apuc sa-mi incalzesc cauciucurile, timp daca cumva nu te mai vad in oglina retrovizoare ce fac?
                            Viteza vantului, directia, compozitia asfaltului, conjunctura astrala, etc
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • cum e vremea la Arad sa stiu cu ce cauciucuri sa-mi echipez toyota ?
                              sigpic #

                              Comment


                              • Peste noapte cica se schimba...in rece.
                                La Logan benzina place recele ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google