liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mere bene 1,6 chiar sunt curios cat caluti are...:P
    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

    Comment


    • si RABa nu merge binisor ?)
      Its just a car ...

      Comment


      • N am zis ca merge rau sau ceva... cred ca e pe undeva pe al 100 de cp
        In legatura cu RABa de 21 de tone imi place pe curbe )
        Last edited by Pippo09; 27 October 2010, 00:08.

        Comment


        • Originally posted by aleXpeed View Post
          Da ma, cam 10 secunde (secunde de pe ceas...nu G-Tech)... abia astept sa-mi pun tablele, poate fac si eu un test, sunt foarte curios.
          da-mi tu G-Tech ma )
          Interactive Design Lights & Sound <- click

          Comment


          • Vorbeste cu MCD daca mai poate face rost, stiu ca in vremurile bune cand eram standard, scosesem 16.2 cel mai bun timp 0-100 pe G-tech (GGI scosese cu a mea 17.2 in poza cand spunea ca nu-i posibil ca eu sa scot 16.2 asa slab, ca nu stiam sa conduc, iar dupa tura lui am ramas fara cuvinte ) cand in carte este 13, iar MCD scotea parca 10.2 sau 10.3 parca (10.2 are de fabrica 1.6 16v) si spunea ca nu e posibil asa de slab cand batea 16v fara probleme, cica ar fi real real timpul de pe G-tech dar n-as crede, cel mai bun e cu cronometru)). Rasfoieste threadul si gasesti pozele.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Sa fie inteles de toti C1 sau 107 sau toyota Aygo sunt facute la cehi si sunt identice 90% diferenta este sigla,bari+faruri fata spate
              sigpic #

              Comment


              • Dar cred ca la timpi Aygo e mai rapida.
                Cu 107 1.0 am facut, e bine mai pocnitoare decat 1.4 mpi.

                Comment


                • Originally posted by FLR View Post
                  mere bene 1,6 chiar sunt curios cat caluti are...:P
                  1.6 8v 90 hp,1.6 16v 105 hp

                  Comment


                  • va trimit un c1 prin curier ...complet stoc , 170 pe autostrada merge pe ceasul lui, face 1.4 si 1.6 cum am mai scris, total ascutitoare , nu are turometru, cred ca face 8000 ture la cum se aude . motor 1.0 benzina si scoate 11,5-11,6 pe 0-100 nu 13,x secunde ca in carte... masurat tot cu gtech . nu e masina mea , baiatul e student in bucuresti , masina e in tulcea se plimba altul cu ea.
                    dc e careva din tulcea si vrea sa faca liniuta cu c1 sa imi trimita un mesaj pentru diseara. oricum aici au furat-o grav cateva masini de 80-90cp si 1-1,2tone de la micutul c1 )
                    chiar dc e mic, aschilopat si cu un motor rahitic tot sta foarte bine si pe ..CURBE . funny car...

                    Comment


                    • Si cati CP are acel C1?...are resoftare?

                      Comment


                      • absolut stock si cu o carca de kilometrii la bord ,murdar jegos nu dai 2 bani pe el
                        68cp are
                        Last edited by Dennis_TL; 27 October 2010, 13:57.

                        Comment


                        • Dennis_TL,cum sa faca la liniute si 1.6 8v cand face suta in 11,6 aproape ca 1.6 8v? Aici conteaza soferii

                          E super ptr oras c1
                          Last edited by fanrenault; 28 October 2010, 16:03. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • chiar am ajuns sa ne dam cu 1000 cc ? am si eu una daia pentru 16 ani. merge ?

                            Comment


                            • nevermind, poate gasiti un c1 pe la bucuresti si va convingeti voi cum sta treaba. oricum nu e masina, dc ai luat 1caine la 80 km/h poti sa zici ca e dauna totala ) in oras e priceless, mai ales in bucuresti. m-am uitat si la preturi acum iti cade sapca de pe cap cat costa o panarama de asta de c1.
                              alessandro ce importanta are ca e de 1000cmc? dc era un 2000cmc pe 2,5tone era ok ?

                              Comment


                              • 90% din masinile care sunt pe strada si au 1000 cc nu fug. la astea am facut referire cand am scris mai sus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google