liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...deci tot e o mica problema,ca am avut,acu' e altceva "cu tzava",da' poate s-a vindecat motoru'
    Desi nu vad legatura cu remaparea decat...sa o refaci eventual dupa ce pui filcoru,si cred ca nu ar mai fi vreo problema.Deja iesim din subiectul "liniute...",gata

    Comment


    • apropo de asta , fara Filcor masina trage mai prost. l-am dat jos sapt. asta din motive de iarna . melcule, cand am fost noi la cumparaturi ca am cam uitat?

      Comment


      • ....probabil se obisnuise masina cu filcoru'
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Eu acum iarna il pun, ca trage mai putin praf

          Comment


          • Originally posted by razvanamza View Post
            apropo de asta , fara Filcor masina trage mai prost. l-am dat jos sapt. asta din motive de iarna . melcule, cand am fost noi la cumparaturi ca am cam uitat?
            Ha ha ha..Si Mos Craciun ne aduce jucarii.
            Care-i fundamentul stiintific a afirmatiilor tale?
            Aaaaa da, n-ai.

            Comment


            • Iiiii ce carcotasi!...normal ca masina trage mai prost,eu il cred.De ce vorbiti fara sa o simtiti pe pielea voastra?E ca si cum negati durerea unui om care si-a rupt mana,dar nu ati trecut prin asta ...eu am trecut

              Comment


              • pai e bine iarna sa bagi aer prea rece in motor? daca e asa il urc la loc.....

                Comment


                • iarna e bine de pus stock pe masina ,asta e o vorba din popor .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • ca e din popr stiu si eu. eu intrebam, la obiect, daca nu dauneaza motorului aerul mult mai rece comparativ cu cel ce trece prin filtrul stock. adica o explicatie mai tehnica. nu neaparat pentru un anume filtru sport sau nu....

                    Comment


                    • Vrei sa scot filtrul de aer si sa incerc sa-ti dau 3 masini curate)?

                      Fara filtru trage mai tare.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Originally posted by razvanamza View Post
                        ca e din popr stiu si eu. eu intrebam, la obiect, daca nu dauneaza motorului aerul mult mai rece comparativ cu cel ce trece prin filtrul stock. adica o explicatie mai tehnica. nu neaparat pentru un anume filtru sport sau nu....
                        Nu dauneaza, dar consuma mai mult.
                        Daca ai filtru Filcor oricum nu tre' sa-ti faci probleme, e bun pe toate anotimpurile

                        Comment


                        • razvan ..... vii la kiss azi ? ca ai cam uitat ce am vorbit ? sau acum e problema ca nu ai filtru pus ?
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • vin luni sau marti seara, cu filtrul stock.

                            Comment


                            • pai zimi exact sa stiu si eu
                              Interactive Design Lights & Sound <- click

                              Comment


                              • pai nu stiu asa de exact dar in principiu marti. masina, zic eu, trage mai prost decat cu celalalt filtru. dar poate lipsa zgomotului este singura problema. am sa incerc dupa o prima incercare sa dau jos filtrul stock si sa pun ala sport. si vedem pe viu problemele sau avantajele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google