liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alexpeed poti sa vii daca vrei dar deja nu mai intri la categoria 1.4 doar resoftat cas altii. uite am lasat filtru stock sa vad cum merge troaca fata de alta identica.

    Comment


    • ia si Filcorul la tine sa facem 2 ture :d cu si fara
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • hai sa zicem ca fara stim deja

        Comment


        • pai de unde sa stim fara?
          Interactive Design Lights & Sound <- click

          Comment


          • rgi vs amza 1-0 din cate am inteles la aproximativ 2 lungimi de masina

            eu vs rgi sa spunem 2-1. prima data a fost cel mai relevant si atunci la final el era pe la usa spata a mea. a doua oara am ratat treapta 2 si a luat avans de o masina si putin si nu am mai aveam ce sa ii fac. ultima oara a ratat el startul si nu mai aveam sens

            La multi ani razvan amza.

            Comment


            • cam asa e eu vs razvan amza 3-0 si cu melc daca nu rata el a2a era 3-0 pt el , chiar nu ma gandeam ca aerul ala conditionat sa faca asa mare difereta probabil de la ala e.... nu ?

              P.S la multi ani Razvan
              Interactive Design Lights & Sound <- click

              Comment


              • multumesc. melcule sa ne spui si noua ce ai sub capota

                intr-adevar se duce mai bine ca a mea. recunosc 3-0 oficial. trebuie sa mai reglez...

                Comment


                • Asa ma intrebam si eu inainte cand eram doar remapat, ce are Melcu' de ma ajungea si ma batea cu o aripa? Nu avea A/C si nici GPL si de 2 ori imi dadea o aripa). Nu stiu cum ai luat-o mai rau Alexe de la el (o masina), tu n-ai gaz si macar un far trebuia sa-ti dea, sa fi zis ca n-ai GPL iar el ca nu are A/C)).

                  Am inteles ca Filcoru' a luat doua masini de la RGI, nasol nasol... vorba lui CGK, "trebuie sa reglam wastegate-ul..la 1.4")

                  La multi ani Razvan!!


                  Distrigazu' e in pauza pana la anu', poate-mi mai revin cu finantele.
                  Last edited by aleXpeed; 10 November 2010, 01:51.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • sa zicem ca se explica prin mers obisnuit si nu "sport" oricum ceva nu e chiar in regula.

                    Comment


                    • pai descopera, si vezi ce e in neregula
                      lipsa text

                      Comment


                      • Amzo, cand deschizi cu totul clapeta, conteaza un rahat cum e "invatat" ECU...

                        Comment


                        • mergi la remat. cu 700 euro se rezolva cu alt motor ) la mine a functionat.

                          alex, acum aveam pe fata cauciucurile de iarna care ma ajutau la plecarea de pe loc. daca era sa ma dau cu rgi cu alea de vara (kormoran) imi dadea o mainsa pe plecare si nu mai aveam cum sa recuperez. daca ramane stock rgi pana la vara cand schimb kormoranele inapoi iti demonstrez.
                          Last edited by o8MeLC; 10 November 2010, 14:20.

                          Comment


                          • motor gata invatat pentru blana ?
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • 16v vs octavia 1 81 kw diesel stock remapata la 131 1-0 juma de masina

                              16v vs fabia 1 rs 131 cai diesel stock 0 - 1 o masina trage bine rau e usoara

                              Comment


                              • ma mir ca e doar o masina diferenta intre fabia 1.9 tdi 131 si 16v . M-as fi asteptat la mult mai mult.
                                iar cu aia de 110cp cu soft, eu ma dau des cu o ocatvia de 90cp cu soft pana la ~120cp si chiar daca 1-2 sunt in fata cam jumate de masina pe a 3a a lui (adica de pe la 70-80 in sus) vine RAUUUU de tot peste mine .
                                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google