liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • copilule esti tare, dar de-astia pe la semafoare e usor sa faci mai ales daca "se pricep". oricum felicitari ca te tii tare!

    Comment


    • da ma , ca o sa se ia mama la intrecere la semafor si prin trafic , care are 3 luni pe permis.
      e usor da , cu tine e greu , te bate si 1.2 16v pe tine.

      Comment


      • I-ai taiat craca
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Originally posted by razvanamza View Post
          copilule esti tare, dar de-astia pe la semafoare e usor sa faci mai ales daca "se pricep". oricum felicitari ca te tii tare!
          S-or pricepe, nu s-or pricepe... si daca ar fi la fel de buni ca tine intr-un 1.4 ca al tau si-i fac cum te fac pe tine de obicei, cine-i de vina? Daca prind alergatura de ce sa nu profit? Mai ales dupa o zi de mers la consum in aglomeratie.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • eu te laudam, tu dai cu parul. urat!

            Comment


            • Dati-va-n cap.
              Razvane cine drac te-a pus sa pui Filcoru pacii..?
              Si mai vrei sa ai si reactii pozitive ))

              Comment


              • Distrigaz vs. 1.6 Laureate vs. 1.6 Ambition+GPL 0 - 1 - 1

                Frig tare afara, 2 linii la motor. O masina am luat distanta, am de gand sa verific compresia pe viitor, chiar sunt curios.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • cand faci primul 1.6 laureat dau eu o bere . eu zic sa-i iei putin din chiuoasa si sa pui niste bujii iridiu. aaa, si porbabn bun la butelie

                  Comment


                  • cam in urma azi alexe nu mi-a placut[-X

                    Comment


                    • auzi alexe, i-ai din chiuoasa si pune-i buji iridiu.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • ChiOasa-i de vina Aline, cum zice Razvan). Voi pune si bujii cu 8 electrozi fiecare numai sa traga mai bine.


                        Chiulasa ramane aceeasi, bujiile la fel.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • pe geru` asta va dati voi ? ))

                          Comment


                          • Originally posted by CataFOF View Post
                            pe geru` asta va dati voi ? ))
                            ) oricand prindem ocazia) Alex asta numai la prostii ne invata)

                            Comment


                            • vine acum rezultatu. hai speed cu scoru )

                              Comment


                              • In seara asta la Carol la intalnirea fulger au aparut 4 oameni intr-un Logan lasat jos, jante pe 16, gaz, toba sport!!, alba cu capote negre, cheala dar cu airbag dreapta, oglinzi, cateva imbunatatiri... Discutii pana cand ... "adu-mi orice 1.4 ca-l bat si pe gaz"... in fine, nu lungesc vorba...


                                Distrigaz vs. Logan 1.4 chel cu GPL (doar toba stiu) 2-0
                                Logan 1.6 Ambition remapat vs. acelasi Logan 1.4 chel cu GPL 2-0 (i-a dat-o mai rau ca mine, de distractie s-au dat)


                                Mi-am batut joc de masina aia, nu pot estima cat i-am dat, mai rau decat ii dau la Filcor... La sfarsit ne-a salutat din mers, eu cu sorin17 si 08MeLC stateam la taclale si ne prapadeam de ras de afirmatia aia. Am zis sa ma dau ca poate cine stie ce o avea sub capota, fiind si cheala.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google