liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na pai eu am intrebat si cu o pagina inainte dar n-ai raspuns.
    Oricum, parea ceva tunarit bine Golfu ala.

    Comment


    • Iti spun sincer ca are 150 cai.. , tocmai vb cu un coleg care a fost cu mine in grupa , are un Mithubishi Colt gri.

      Comment


      • Oooooo fuck! (scuze )) ).
        Deci la 400 metri mica diferenta fata de un 1.6 mpi cu sofer dibaci fata de un Golf cu 100+ bine cp..., rispect!

        Comment


        • Originally posted by andreea13 View Post
          Vad ca aspiri la finala , era bine daca treceai de prima mansa.
          Ma bucur ca macar am concurat..Erau alti care plangeau ca au venit prea tarziu si nu mai se faceau inscrieri . Deh..Cine se scoala de dimineatza departe ajunge .
          A fost si un logan rosu B-11-BFF ?

          Comment


          • Da..S-a vazut si-n poze ! App..Ce-a facut Felix ? Felicitari andreea13 . Imi place ca nu te sperie nimic te dai si c-o Supra daca e
            Bv voua !!
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Sal Thejock3r , nu ca nu ma sperie nimeni , asa a fost sa fie..Crezi ca eu vroiam cu golfu ala ?
              Mi se pare ca si felix a picat din prima mansa..

              Comment


              • Andreea nu e asa ... Se trece la o grupa superioara doar daca iti montezi turbo / compresor sau schimbi motorul ... . Am facut parte din echipa care a organizat o cursa acum ceva timp ...

                Vad ca aceasta cursa de la Braila a fost sub tutela ******* ... Si le cunosc bine regulile.

                Comment


                • Din a 2 a, m-a facut Honda care a castigat grupa...pe greseala mea(eram pe harta de 103 cp)
                  Last edited by felixb; 17 November 2008, 21:17.
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • Felicitari oricum ;) Cred ca asta v-a ambitionat mai tare si vezi scoate mai multi caluti din motoare
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Nu te contrazic razvan..Dar nu sa uitat nimeni sub capota...Deci orice era posibil.
                      Nu prea ma atac asa tare..Ca eu am venit ca spectator..Si ma convins baiatu cu care am venit.. Asa am intrat..Mai mult la prezenta

                      Comment


                      • ONO s-a dat si cu Porschele sau doar cu evo de coasta? Ceva filmulete cu el aveti? Daca da astept P.M. Cu id de mess sa imi trimiteti si mie. Merci

                        Comment


                        • Originally posted by felixb View Post
                          Din a 2 a, m-a facut Honda care a castigat grupa...Pe greseala mea(eram pe harta de 103 cp)
                          Felix ceva mai multe detalii..?
                          Cat avea Honda aia (sau din nou nu se stie)?
                          Un clip ceva...? Hai va rog, nu fiti egoisti.
                          Avem sete, vrem sa si vedem ceva.

                          Comment


                          • Pe bune, nu am nici filmulet si nici nu stiu cati cp avea HONDA. Tragea bine masina clar si sigur avea peste 110cp. Incerc pe la baietii din Bucuresti care au mai fost sa gasesc ceva filmat, dar cand eu i-am dat-o pe a 3-a avea o masina jumate avans.Mentionez, si nu o luati ca pe o scuza, regretu meu nu este ca m-a luat ci ca nu m-am dat cu el la putere maxima.Si ca un exemplu, vineri seara m-am dat cu golf 4 gti , 4 motion peste 170cp si nu mi-a dat mai mult de 1,5 masini(eram pe harta mare)
                            .
                            Last edited by felixb; 17 November 2008, 21:47.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Mai Felix, fain asa sa ai privilegiul sa pui ce harta vrea muschiu' tau
                              Oricum, data viitoare (ma repet) ceva organizare nu strica.
                              NU se poate sa te pui cu cineva pe care nu-l cunosti (ca motorizare ma refer).
                              E asa cam aiurea...

                              Comment


                              • Originally posted by felixb View Post
                                Si ca un exemplu, vineri seara m-am dat cu golf 4 gti , 4 motion peste 170cp si nu mi-a dat mai mult de 1,5 masini(eram pe harta mare)
                                .
                                in 50 de metri sau cum ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google