liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am o problema psihica cu tdi urile. asta e tot. poate o sa ma dau. oricum de ras nu ma fac.

    Comment


    • eu zic sa te dai poate ai noroc...oricum nu te faci de rusine
      Its just a car ...

      Comment


      • Originally posted by Doc View Post
        Care sa da cu mine?
        io ma dau )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
          io ma dau )
          Pana ajungi tu la Bucuresti sa ne dam, cine stie ce coarne mai cresc la Honda. Vreau sa vad si eu daca mai este in mintiile ei. Oricum o sa ajung cu ea pe dyno pentru verificarea martoagelor, dar pentru fun n-ar strica niste play-uri nocturne.

          P.S. fa ceva cu interfata aia de mobile a forumului ca se vede oribil si nici nu mai pot trece la cea normala.
          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

          Comment


          • Ca tot n-am apucat saptamana trecuta ... as vrea sa vad ce as face contra lu' CataFOF, sa-l provoc ? 1.6mpi cu ce o mai avea el pe acolo vs 1.6 16v 110cp si 1295kg!!
            sigpic

            Comment


            • am incercat eu cu a mea vs un megane ca al tau pe 1-2 a stat la o masina de mine si pe 3 am inceput sa ma departez de el ,si masina mea nu batea logane 16v .
              Last edited by Cristi_Xp; 31 March 2011, 00:12.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Originally posted by Doc View Post
                Vreau sa vad si eu daca mai este in mintiile ei. Oricum o sa ajung cu ea pe dyno pentru verificarea martoagelor, dar pentru fun n-ar strica niste play-uri nocturne.
                Fa-i un test de compresie, vezi cum sta.

                Originally posted by fuguletz View Post
                Ca tot n-am apucat saptamana trecuta ... as vrea sa vad ce as face contra lu' CataFOF, sa-l provoc ? 1.6mpi cu ce o mai avea el pe acolo vs 1.6 16v 110cp si 1295kg!!
                Te face FOF-u, ti-am mai zis, el bate Logan 16v, deci te face si pe tine, merge de distractie oricum.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • bai sincer inainte de podul grant aveam 120 in a treia ... cand s-o schimb pe a patra s-a gasit unu sa iasa de pe o strada ... pe treapta 2 din mers m-a facut foful, dar cand am traso pe a treia ma apropiam incet ... vreau sa incerc si de pe loc sa vad ce si cum
                  sigpic

                  Comment



                  • video`ul cu ibiza

                    Comment


                    • pf, cam marisoara distanta :| (sigur e stok ibiza?)
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • @doc: ma dau eu cu tine.

                        Comment


                        • Originally posted by CataFOF View Post
                          aia numa diferenta de blocant nu e
                          se vede clar ca merge foarte tare masina ...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • avea o admisie , asta ce a zis el.
                            de la start a luat o masina diferenta , plus kg in minus si masina facuta altfel , sa cunoscut la finish.
                            dupa ce a trecut el de passatul ala din video , am lasat acceleratie.

                            Comment


                            • Pai stai putin... tu ai zis ca faci 16v stock care are 10.2 in carte, iar Ibiza ala cu 10.4 a fluierat pe langa tine. Ceva se bate cap in cap aici.

                              Comment


                              • merge bine ibitza
                                mama dracu si astia de la dacia nu scot un logan RALLY
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google