liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu de pe android am luat doar un program "file explorer" si acum descarc de pe pc programe android gratuite Mersi!
    Am intrat pe google pe android market,wow ce gasesti acolo....!
    Last edited by Seba; 15 April 2011, 18:55. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • o sa fiu off nitel
      ia de pe android market programul ala de citit coduri de bare ( cele android, patratele acelea ciudate )..... apoi scanezi cu mobilul de pe ecranul calculatorului ce gasesti, si le iei direct pe telefon dupa acel cod de bare ;)
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • eu nu v-a atac pe voi.......gtech a dat la un moment 9.2-9.3 iar saracia aia de iphone daduse 8.9, cu iphone rs lu bezme tot atat a dat .....asa ca nu unii nu alti....mai ales si 1.4 matheo............X(
        si bzm daca intra pe topicu asta poate sa confirme ca 0-100 e cam pe acolo loganu meu cu el de acolo se simte 170CP si ma bate in jur de o masina jumate...
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Varu tu esti 1.4 dopat...nu intri in categoria aia
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Originally posted by MCD View Post
            eu nu v-a atac pe voi.......gtech a dat la un moment 9.2-9.3 iar saracia aia de iphone daduse 8.9, cu iphone rs lu bezme tot atat a dat .....asa ca nu unii nu alti....mai ales si 1.4 matheo............X(
            si bzm daca intra pe topicu asta poate sa confirme ca 0-100 e cam pe acolo loganu meu cu el de acolo se simte 170CP si ma bate in jur de o masina jumate...
            daca bezme iti da doar o masina jumate pe sfert inseamna ca 0 - 100 ala e.

            octavia rs are suta in 8.5 - 8.75 sec

            Comment


            • la ce naiba va mai luati octavia rs , cand va puteti lua logan 16v
              http://www.alex.clubcivic.ro/istoria.../fisa-tehnica/ , o masina care mere 0-100 in 8.2 ...
              Last edited by Cristi_Xp; 15 April 2011, 18:36.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • 1.6 full remapat+gpl cu 1.5 85 cp full cred...

                3-0 ultima data am uitat sa opresc gazu si i-am dat o aripa si pe benzina jumate de masina
                Last edited by sorin17; 16 April 2011, 01:21.

                Comment


                • Ceva nu e in regula cu dieselul ala, in fine..

                  Distrigaz vs. Golf 1.8 GT egalitate.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Poate e remapat si nu vrea sa zica...

                    Comment


                    • Originally posted by aleXpeed View Post
                      Ceva nu e in regula cu dieselul ala, in fine..

                      Distrigaz vs. Golf 1.8 GT egalitate.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • dci-ul ala daca e remapat trage prea prost... si daca e stock trage prea bine ) poate are o remapare facuta de "ingineri" dacia

                        Comment


                        • 1.4 stock vs Fabia 1.4 tdi (80 cp) combi ne-am dat de nenumarate ori. Prima oara nu stia de faza cu ASR-ul si ii dadeam cam putin peste o masina. I-am zis sa-l dezactiveze. Apoi a mai recuperat pe plecare si cel mai bun rezultat a fost ca si-a luat o jumatate de masina.

                          Pai si care-i faza... de ce sa fie ceva neinregula cu dieselu daca ia bataie de la un 1.6(chiar si cu Gpl) ? Daca era resoftat mai ziceai, dar daca e stock care e problema?
                          Last edited by Nepotu123; 16 April 2011, 11:31.

                          Comment


                          • E si normal ca a luat bataie acel 1.5 de la 1.6,nu vad vreo problema.acel decei pe reprize il bate dar la turatii asa nu.Face suta in 13 sec 1.5 ul Daca are gpl inseamna ca nu poate ? Sunt tipuri de gpl care nu reduc din putere.

                            Nu ziceam asta ,ca eu am gpl,mie imi plac mult deceiurile Interesant cum fac suta in 13 sec,ca au cuplu mai amre si cam aceeasi cai

                            Autoservice in Moldova la preturi avantajoase de la Autoshina.md, servicii auto de reparatii auto in Chisinau non stop 24/24 ☎️​ +373 60 608 000
                            Last edited by fanrenault; 16 April 2011, 11:54. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • acel 1.6 are gpl si e remapat si trage foarte bine. s-a dat cu 1.6 remapat si il cam bate. de aceea spunem ca e ceva neiregula cu amsina aia.
                              mie 1.4 remapat fara nicio alta modificare mi-a dat o aripa

                              Dci este foarte bun pe reprize dar la accelerare e slab. pe 1000 m cu start de pe loc are acelasi timp cu 1.4 asa ca mi se pare imposibil sa se tina dupa 1.6 in halul asta si pe mine sa ma faca (el zice ca e stok)

                              Comment


                              • Daca era remapat acel decie,era altceva Am auzit ca 1.5 dci de 86 cai remapat te baga in scaun serios ,In depasiri cat si acceleratii de turatie (4100 rpm ) :P + ca are consum mic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google