liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acum v-ati aprins aici ...cristiubs - lasa supozitiile si vorbitul din carti si iesi pe strada ,adu masina/masinile si vezi ce se intampla ... eticheta o ai pusa deja
    Last edited by cos_min_i; 9 May 2011, 15:31.

    Comment


    • eu de vreo 10 posturi am zis sa probam dar se tot fac supozitii.
      lasa etichetele ca momentan si din alte parti tot vorbe apar....170-180 depinde

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        Cand aveam soft de fabrica si jante de 17" cu arcuri eibach, mi-am furat-o de la astra h gtc 1.6 16v cam un bot de masina. Plecam in fata pe primele 2 trepte, iar pe a treia ma lua, la a4a ramaneam in aceeasi pozitie (el cu botul in fata) iar la peste 140 se ducea grav de langa mine.

        Aveam atunci 1.6 stoculets.
        Asta se confirma (plus ca jantele de 17 nu stiu cat de ajutau).
        Cu 1.4 remapat (fara ac) pe tr I si II stau langa Astra 1.6 16V dupa care s-a terminat.
        Cu Astra 1.4 14V dau clasa pana pe la 140, dupa care se duce in fata (daca e drum).
        G ambele ))

        Facand si cu Logan 1.6 16V, pot sa spun ca bate Astra 1.6V aaaabsolut din orice pozitie.

        Comment


        • Nu bate astra 1.6 16v loganu de 1.6 16v ;) Astra 1.6 16v are 81 cai per tona prinde cu 2 km/mai mult fata de logan 1.6 16v pe date tehnice :P

          Imi cer scuze ,daca e astra classic 1.6 de 115 cai pe drum lung castiga prizand 194 km/h :P
          Last edited by fanrenault; 9 May 2011, 18:28. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • eu astept sa imi spuneti o zi si ne vedem acolo. 1.4 dinala praf.

            Comment


            • O sa-mi deschid butic mobil cu atatia spectatori si participanti, sa vezi ce bani or' sa iasa, oho.

              @XP: la 130 cp te-ar putea bate un R5, nu bag mana in foc dar banuiesc.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Originally posted by aleXpeed View Post
                O sa-mi deschid butic mobil cu atatia spectatori si participanti, sa vezi ce bani or' sa iasa, oho.

                @XP: la 130 cp te-ar putea bate un R5, nu bag mana in foc dar banuiesc.
                mai greu )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Va informez ca sunteti offtopic! Cel putin ultima pagina se va sterge!
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • gata, sau linistit spiritele, pacat, incepuse sa imi placa...)

                    Comment


                    • A fost mult suspans Site-ul e pentru pace
                      Last edited by darksid3; 11 May 2011, 12:40.

                      Comment


                      • si tot nu a aparut nimeni dispus sa incerce.
                        Personal nu am sa rog frumos pe nimeni sa iasa...

                        Comment


                        • ma bate un golf 3 din 1996 cu motor de 1,8 benzina?motorul a fost refacut de vreo 2 ori este fara catalizator si o finala sport...
                          Eu avand 1,6 8valve, ax came sport,catalizator jos cu traseu pe 50 fara serpi, green filter...
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • ala de 1,8 n-are 75 cp florine ? sau avea ?
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • Il bati daca e ala de 75 cp, eu stau egal cu asa ceva. Trage bine rau pentru 75 cp stock. Daca are 90 la baza in mintile lui sunt sigur ca merge bine dar eu zic ca-l bati. Merita sa incercati oricum.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • dupa ce va fi gata masina merg sa ma dau cu el si cu un vectra b 1,6 16v tot de prin 95-96
                                el e sigur ca ma face)
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google