liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uite cum vorbiti in plus ....De unde sti tu ca nu as fi ???

    Comment


    • pai yuri eu vad ca ai deja invitatii la cursele astea care le vrei tu accepta-le si dovedeste ca ce spui tu acolo nu sunt doar vorbe chioare

      Comment


      • off:terminati ca se lasa cu Mihai Viteazul.daca vreti sa va dati mergeti la legale si gata.pe trasee lungi e riscant.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • Pai da...am invitatii dar numai de la "chipuituri" !Nimeni nu prea se baga la curse cu masina stock ...majoritatea se dau in spate!Eu am masina stock ,asa vreau sa fie si ale dansilor! Ca si eu daca o aveam chipuita,nu era corect sa ma dau cu una stock! Unii "triseaza" dar eu nu sunt genul!Sau cel putin recunosc daca am "ceva" la ea innainte sa ma alerg cu careva!


          margelatu:Corect ce graiesti!Sau pe probe de indemanare...conuri,cronometrat timpul,chesti etc.
          Last edited by YURI; 15 July 2011, 10:07.

          Comment


          • Yuri te astept la mare .. am masina STOCK )

            Comment


            • Dragut din partea ta ...!

              Comment


              • Victima de el, unde era... Mai privighetoare, avem participari la concursuri cu zecile si mai avem si rezultate pe deasupra. Vorbesti cam mult si asta nu e bine.

                Fa ceva cu tractoru´, demonstreaza cat esti de abil si dupa aia da-te cocos.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • yuri - am 16v ... ca tot ziceai ca nici asta nu sta in fata ta (decat cu 3 secunde saracele) masina e stock + greutatea suplimentara de vreo 80 kg in permanenta(muzica insonorizare samd) ... te astept cand vrei tu prin Bucuresti.

                  p.s.: nu uita ca multi de aici, care te-au invitat la liniute ca sa dovedesti in principal ca stii sa schimbi( asa cum te lauzi), au participat in mod oficial pe circuite: Arad, Brasov, indemanari Bucuresti, Iasi samd ... pe cand unii doar gura este de ei( adica tu, deci nu e frumos sa-i jignesti pe ceilalti intr-un domeniu in care doar ei au aratat ce stiu.
                  Last edited by Canto; 15 July 2011, 11:18.
                  B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                  Comment


                  • Originally posted by YURI View Post
                    Tudor: pai si nu e asa?Nu te afum cu nimic deoarece masina mea in "ciuda" faptului ca e diesel nu scoate nici pic de fum !Vezi ca tu trebuie sa iti mai "racoresti" MPI-ul ca tu ai instant 4 linii la bord in timp ce eu iti merg cu 2 traseu de 100 km!Deci care se "incinge" mai tare? Al meu sau al tau? Alt "avantaj" al DSL!Cu cat ti mai mult caldura afara din motor cu atat ai randament mai bun! Si aici iar ai picat de "cunoscator"!
                    in primul rand invata sa scrii.... „cu cat ti„ se scrie de fapt „cu cat tii„ si nu zi ca ai scris la repeazeala , apoi fa un test 0-120 km/h ( cam atat inseamna 400 m ) si compari cu 1,4 daca ti-e frica sa „iesi la interval„ ;)

                    LE: eu am masina mai stok decat fabrica, vii la Botosani si ne dam..si tu trebuie sa vii ca tu esti mai reiser decat toti
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • oau....yuri se pare ca ti-ai facut niscaiva prieteni datorita raspunsurilor tale, dar ce faci tu aici e discutie de "spatele blocului" , te-as invita eu la buc, normal cine castiga plateste cherosenul dar a mea e chipuita.

                      scuze ....cine pierde plateste
                      Last edited by uscatu; 15 July 2011, 11:40. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Chiar nu puteti vedea ca omu' doar agita apele, pune paie pe foc si voi va chinuiti sa-i explicati? Faceti invitatii de liniute la Bucuresti, Botosani in toata tara dar omu' nu iese la invitatia celor din Pitesti, adica la el in oras. Nu vi se pare nimic ciudat? Va tociti tastele degeaba... lasati-l pe om in lumea lui unde DCI de 85 e cea mai tare motorizare de pe Logan, face de rusine 1.9 tdi-ul de la Vw plus multe alte aberatii.

                        Comment


                        • chit ca sunt off-topic, nepotu123... e o chestie de moment cum a fost cu Stig, cum a fost cu DSL-ul samd... o sa treaca asa cum au trecut toate.
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • sa intelegem ca a mai aparut un STIG......

                            Comment


                            • Tudor:Uite odata intr-un weekend o sa fac cateva filmari cu 0-100 ,0-120,si reprize ca sa iti arat ca sunt peste monstruletul tau de sub capota!

                              dsign:Mai,mai,mai....dar ce increzuti mai sunteti unii dintre voi ...Daca ati fi facut ceva performanta mai SUS mai vorbeam!Deocamdata alergam niste "ligheane" de golance pe niste "circuite" trasate pe aeroporturi sau pe langa stadioane etc.Pana una alta ne invartim in cerc pana ametim ! Avem vreun Monza prin tara si nu stiu eu?Doamne da sa fie asa ...

                              nepotu:Am zis ca DCI 85 e cea mai tare dar nu cea mai rapida! E o diferenta ...( vad ca voi sunteti /si ma faceti si pe mine sa cad in off-topic ! Dar nu-i nici o problema ca nu voi mai da curs provocarilor voastre ca pe urma se supara Cezar pe mine!Din cate observ voi aveti ceva neaparat cu motorul diesel si cu persoana mea,nu cu raliurile,cursele s.a.m.d.!Daca mai continuati e problema voastra! eu am incheiat!
                              Last edited by YURI; 15 July 2011, 11:55.

                              Comment


                              • baiete tu tot nu intelegi, cu toate ca suntem total off(exista thread diesel vs benzina), ti-au explicat si colegii cum sta treaba, priveste si pagina constructorului in legatura cu datele tehnice, nu om fi noi mai destepti decat constructorul..

                                se pare ca baiatul a fost sa zicem....linistit
                                Last edited by uscatu; 15 July 2011, 12:15. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google