liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te`am invitat la bucale nu neaparat de linii , ti`am zis ca ma dau si din mers cu tine .
    tu joci cumva NFS si pe urma postezi ? ca sunt neclar umpic.
    vezi ca mai era un pitestean de`al tau , DSL , de se lauda ca are 130cp si ca rupe si face tot si la mioveni a plecat cu coada`n tre` picioare .

    Comment


    • Mie unu mi-e rusine cu specimene d-astea.Ne face judetu de ras...
      AG 16 Y M A

      Comment


      • si cu asta s-a incheiat am zis eu ca se trezeste cu linie peste nume ) ca idee, daca yuri esti mai destept decat producatorul in privinta datelor 0-100 si altele, atunci poate devii si tu un mic om de stiinta, refaci fizica )
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • hahahaha , a castigat benzinarul
          scuzati`mi postul , dar am ras incredibil la vederea dungii rosii.
          acuma avem un guest in + , doar admira peisajul

          Comment


          • deci domnilor sa va intre bine in cap "DCI 85 e cea mai tare dar nu cea mai rapida! E o diferenta ..." cred ca o sa deschid un thread la intrebari frecvente...ce naiba inseamna cea mai tare dar nu cea mai rapida )

            Comment


            • ia uite ce liniuta a primit ca tot e vorba de liniute...
              sigpic

              Comment


              • off: si voi sunteti rautaciosi.ati vazut ca e intors de la tata si l-ati provocat.era normal sa calce in strachini.trebuia sa'l ignorati ca se linistea singur ,cand vedea ca nu'l baga nimeni in seama.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • sa fie sanatos, nu l-am pus noi sa se agite si sa vorbeasca aiurea despre toti..vorbim de masini, nu incepem sa ne jignim intre noi.
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • toata lumea i-a explicat foarte frumos cum sta treaba, daca el abordeaza stilul de vorbit flegmatic si rautacios este treaba lui

                    Comment


                    • Si acum sa revenim la topic. Fara prea multe baliverne va rog.
                      Multumesc.

                      Comment


                      • .................................................. ...................................
                        Ati iesit basma curata din povestea asta delicata

                        PS: suze, n-am vazut postul tau. Gata
                        Last edited by Octavian; 15 July 2011, 19:12.

                        Comment


                        • probabil se refera la cuplu, dar acesta nu e suficient la liniute..

                          Comment


                          • mi-am furat-o de la un coleg aseara...are 1.5 de 70 intercooler evacuare si soft...o masina si un pic...

                            Comment


                            • nu cred ca mai avea 70 cp.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • Originally posted by PiciuX View Post
                                mi-am furat-o de la un coleg aseara...are 1.5 de 70 intercooler evacuare si soft...o masina si un pic...
                                Era si normal sa ti-o furi...si chiar la distanta mai mare la ce modificari ai enumerat tu acolo .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google