liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu vs logan necunoscut 0 - 1 umilinta

    ne am luat cu a 2 a in trafic si m a ars rau. la semafor am plecat tare amandoi. pe fiecare treapta mai mult de o masina umilinta pentru mine. defapt cred ca 4 masini erau la capat de 2 unde am renuntat ca nu avea sens.

    nu cunosc nici motorizare nici sofer nici numar. era doar foarte foarte lasata si avea niste BBS uri frumoase rau si foarte late cu gume strech uite. 5 prezoane la prindere. in rest stock stock. culoare alb. ca sunet se auzea un pic mai sport ca stock

    ca astea din poza erau. sunt doar vreo 1500 lei bucata

    nici nu sunt suparat. m a ars un logan care tragea infernal. stie cineva ceva ?
    Attached Files

    Comment


    • cred ca l-am vazut prin orash, nu m-am luat cu el insa

      Comment


      • are folii negre la blana de nu vezi nimic inauntru. in afara de jante care pareau 9J cu gume strech profil asimetric Yokohama parca era absolut stock

        Comment


        • Pai asa e mai interesant, sa para stoc .
          sigpic

          Comment


          • si te-a umilit pe tine cu 16v???inseamna ca era tzapan rau.....
            DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by alessandro View Post
              eu vs logan necunoscut 0 - 1 umilinta

              ne am luat cu a 2 a in trafic si m a ars rau. la semafor am plecat tare amandoi. pe fiecare treapta mai mult de o masina umilinta pentru mine. defapt cred ca 4 masini erau la capat de 2 unde am renuntat ca nu avea sens.

              nu cunosc nici motorizare nici sofer nici numar. era doar foarte foarte lasata si avea niste BBS uri frumoase rau si foarte late cu gume strech uite. 5 prezoane la prindere. in rest stock stock. culoare alb. ca sunet se auzea un pic mai sport ca stock

              ca astea din poza erau. sunt doar vreo 1500 lei bucata

              nici nu sunt suparat. m a ars un logan care tragea infernal. stie cineva ceva ?
              ce culoare era masina?
              Last edited by cristiubs; 27 July 2011, 16:41. Reason: scuze, acum am vazut ALB....mea culpa...oricum ft tare masina, poate o descooperim

              Comment


              • Alba, scrie acolo in post.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • ce frumos e asa, nimic pe forum (prezentare sau etc) nimic la intalniri iar in trafic rupi norma.felicitari proprietarului.

                  Comment


                  • Sa nu fi fost cel cu 2.0 16 volti,de Laguna ))))

                    Ai avut o zi cu ghinion daca el a fost
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Nu cred....nu are jantele alea....

                      Comment


                      • marx faza 1 sau 2 ? care alt logan e in tara de trage asa de bine sa rupa un 16v umblat ) o fii vre un "SGm" incognito cine stie ?
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • nu pot fii 100% convins insa cred ca stiu despre ce e vorba.De aproximativ 1 saptamana prin oras umbla un Logan 1.4 Kompresor, care, -sunt doar vorbe pana acum - ar avea undeva la 130cp.
                          Urmeaza sa rascolesc un pic mai mult propriile surse de inspiratie si revin, daca aflu ceva nou.

                          Daca e adevarat ceea ce am zis mai sus, nu cred ca e surprinzatoare diferenta, nu?Mai ales ca fiind supraalimentat beneficiaza de un cuplu mult mai mare ca cel al 16V-ului.
                          Oricum va tin la curent.

                          Comment


                          • Ma taceti din gura. Compresoarele voastre, dati lumea de gol.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • la capat de tr 2 pe la 90 avea 4 masini in fata. poate mai mult. tragea ca un animal

                              nu era loganu 2000 16v. am ramas impresionat ca numai jantele acelea pe 17'' costa aproape 500eur/bucata
                              Last edited by alessandro; 27 July 2011, 20:42.

                              Comment


                              • trebuia sa fie ceva capabil rau sub capota ca sa traga asa bine si cu jante pe 17,mai ales alea care nu prea cred sa fie asa usoare.la 4 masini avans teoretic ar avea undeva la 130-150hp aspirati sau turbati.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google