liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "lu-a" camione de jucarie. nu ?

    Comment


    • iar te bagi in seama ma aiurea? ... rezultatul intre mine si alex de atunci NU a fost real, dar se vede ca nu intelegi ce vroiam eu sa zic . Tu daca ai o remapare vorbesti de parca ai avea turbo, si nu stiu ce te agiti tu atat si care ar fii problema ta de rezultatul intre mine si alex . Nu stiu ce vrei tu sa demonstrezi ?!
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • In seara asta eu (1.4, 82cp remapat) vs leo, un prieten(megane 1.5 85cp) pe treptele 1, 2 si 3 am fost in fata lui cu o masina. Mai mult nu stiu pentru ca nu am depasit 130 km/h. M-am mirat, pentru ca ma asteptam sa ma faca plus ca la el in a 2 a si a 3 am auzit scartait de roti pe cand la mine doar in a 2 a a fost o "tenta" de scartait. Masina nu are nici cea mai mica problema, merge brici! Stima!
        ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
        ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

        Comment


        • Pai cam asta-i diferenta.
          Da roata de rezerva jos+ce mai ai in portbagaj, scoate filtrul si mai castigi un bot de masina

          Comment


          • Eu vs Logan 1.6 16v cu gpl, s-a dat pe benzina 3-0(cam o masina si un pic)
            M-a luat si el odata pe a4a ca i-am dat prea devreme3-4, m-am dus cu 3-u pana pe la 6000(de obicei o duc pana pe la 6800) si cand i-am dat 4 m-a luat.
            Am urcat si cate o persoana de greutate asemanatoare si aceeasi distanta a fost...
            M-am dat cu masina cum e ea, fara sa o golesc si cu benzina de 95.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • Tu cu 1.4 faci 1.6 16V ? Ce modificari ai la el ?
              '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

              Comment


              • poti vedea pe topicul lui ;)

                Comment


                • Nu-mi spune Aline ca i-ai pus si tu GPL.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • ala cu 16v avea gpl dar s-a dat cu alin pe benzina
                    DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu ma uitam la motorizarea lui de la profil...
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • aaa....cine stie...poate vrea si el gaz de ala de curse cum aveti voi ;))
                        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by cristiubs View Post
                          poti vedea pe topicul lui ;)
                          Sa stau sa ma uit pe 30 de pagini cand ar putea sa le enumere in 5 secunde aici ?
                          '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                          Comment


                          • nu gazu'e de curse, soferu'. cu butelia plina (de aer, nos, gpl.....) parca trage mai sanatos, acum cu corpul mare. victima un bmw nr. de BG (habar n-am de care, da' cazatura rau, o adevarata rabla). efectiv autobuze

                            Comment


                            • Ne mai dam Razvane?
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Originally posted by al!n View Post
                                Eu vs Logan 1.6 16v cu gpl, s-a dat pe benzina 3-0(cam o masina si un pic)
                                M-a luat si el odata pe a4a ca i-am dat prea devreme3-4, m-am dus cu 3-u pana pe la 6000(de obicei o duc pana pe la 6800) si cand i-am dat 4 m-a luat.
                                Am urcat si cate o persoana de greutate asemanatoare si aceeasi distanta a fost...
                                M-am dat cu masina cum e ea, fara sa o golesc si cu benzina de 95.
                                in final vorba lui shakar stau sa citesc 30 pagini sa vad ce?in final ce motorizare ai?ce e asa greu sa raspunzi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google