liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu vs viteza 0-1 4 masini diferenta. Ne-am dat doar de proba vedem peste doua saptamani cum stam din nou
    Can't touch this !

    Comment


    • Distrigaz vs. Clio 1.4 al lui Ionut.11 0-1 diferenta cum a spus si el mai sus.
      Distrigaz vs. Opel Astra G hatchback (2 usi) 1-1 diferente mici in favoarea mea.

      Pentru cine stie, este vorba de Astra gri metalizat cu care n-am mai avut benzina sa ma dau data trecuta .

      Prima oara a plecat bine cu un semi-furt de start asa, discret, eu plecasem prost si a fost distanta de fix o masina pana la 140 km/h.

      A 2-a oara am ratat a 2-a si am dat marsarier amandoi sa ne dam iar.

      A 3-a oara am plecat amandoi egali si pana la 140 km/h eram in fata lui cu o aripa. Mai departe, in viteza mare, pana la 170 avansase cu jumatate de masina in fata mea iar pana la 185 (in a 5-a) il egalam si o lua a mea iar inainte.

      Am convenit ca suntem egali.

      Treaba e ca Astra aceea are traseu teava goala + toba (urla ca din iad), roti si suspensie. Soft sau admisie nu stiu daca are, nu l-am intrebat si nu cred ca mi-ar divulga ceva... Credeam ca o sa iau bataie rau ca stiam ca trage foarte bine masina (din zvonuri).

      Multumit, si astept sa fac revizia la motor peste 2000 km. .
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Alexspeed trebuia sa renunti la tricou ca il bateai cu 2-0 lejer.

        Comment


        • eu vs opel astra 1,7cdti 1-0( cam 4 masini au fost)
          eu vs golf 4 tdi VPA 0-1(nu stiu cat mi-a dat ca la treapta a3 nu mi-a mai intrat in viteza dar oricum ma ardea nu stiu cati cai are masina)
          eu vs kia crdi 1,6 116cp 1-0(o masina juma cam asa)
          eu vs kinder 2-0(o data am muscat eu startul iar a doua oara corect,a fost pt mine aproape o masina asta cel putin din ce am vazut eu, treptele 1,2 kinder a stat in fata si pe 3,4 plec eu) stima

          Comment


          • eu vs ccd 0-1 3 masini imi da
            eu vs opel astra 1.7 cdti 80 cu soft eco cica si la final se plangea de ambreiaj 2-0 distanta e de o masina jumatate
            Can't touch this !

            Comment


            • Distrigaz 16v vs. CCD (1.6 MPI, soft, serpisori, traseu pe 50 fara catalizator, toba) masina usurata la maxim 2-0

              Prima oara, cu startul cum trebuie, i-am dat distanta o masina iar la intoarcere nu prea ne-am sincronizat din vorbe/claxoane la plecare si i-am dat distanta de 3 sferturi de masina. Pe a 3-a l-a sabotat si ambreiajul, Merry Christmas...
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • De la Tulcea
                Fara Semnatura.

                Comment


                • Eu stateam acasa cu masina aia.Probabil multa lume nu e de acord cu mine.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Din cate am inteles eu,Carmelo a luat masina special pentru asa ceva.
                    De ce ar tine-o in garaj in loc sa participe la competitii ? Ca e un lighean mic ? Urata ? In aceste competitii conteaza ce ai sub capota,nu sa ai o vopsea perlata sau jante cromate etc.
                    My Ride ! B - 29 - TmT

                    Comment


                    • Probabil crede ca e prea de "scandal" si sa nu bata la ochi la politisti.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Atata timp cat pe talon e omologata "dă curse" , mai conteaza ?
                        Au ce sa-i faca militienii daca il opresc ?
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • Originally posted by Andrei.TMT View Post
                          Din cate am inteles eu,Carmelo a luat masina special pentru asa ceva.
                          De ce ar tine-o in garaj in loc sa participe la competitii ? Ca e un lighean mic ? Urata ? In aceste competitii conteaza ce ai sub capota,nu sa ai o vopsea perlata sau jante cromate etc.
                          Nu am zis nimic de exterior.E ok.Ma refeream strict la performante si era un mod de a zice ;sa stea acasa:.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Si cu ce vroiai sa se duca ,cu un GTR ...sa il bata pe CZR-ul ?

                            Daca ai tu rezultate mai bune te invitam sa postezi !
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Nu am inteles aluziile sau ironiile de mai sus.Da , este un lighean mic , urat cu rugina multa , si omologat.
                              Cei care ma sustin le multumesc restul , nu stiu ce sa va zic, mult succes la linii ...
                              Intre timp a aparut filmarea asta
                              Eu vs Range Rover (diesel) 4.4 v8
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                              Si dovada

                              P.S. Scuzati limbajul colegului care a filmat
                              Attached Files
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • foarte slab 60ft iar timpul e mare ! trebuie sa scoti 14,8 pe acolo ...dar felicitari pentru participare. ca idee golf2 1.8 16v 139cp a avut 15,1 cu gume de strada si 14,8 cu r888.clasa street

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google