liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de Seba
    ''astia cu pisicute moarte din 1700, de pe vremea lui horia, closca si crisan, cu motoare de 1.6 si 100 de cai pe 1300 de kile, ei chiar cred ca daca scrie bmw pe masina e vreun pui de m6...daca-i intrebi, la ei chiptuningul da 30 de cai din 100, ca e bemveu, nu-i dacie. numa' cand ii mai aliniezi si le arati unde le e locul in societate isi mai revin cu cracii pe pamant. or fi si bemveurile astea vreo masina...de al 318is in sus, da. pana acolo, insa, le-a aliniat mareom pe toate de la 316din '94 pana la 318 din 2005. unu' n-a miscat in front la logan. mai lasati-le dracu' de zupardoitseauto...''

    ADEVAR GRAIESTI...
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • ....eu cred ca ala nu stia ca se intrece cu el...sincer...hai ca mai faci un 1.6..da un 2.0 deja e spre sf...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • am vrut sa zic ceva legat de bmw-uri ce am facut in dimineata asta cu unu da nu mai zic ca dupaia radeti ori de mine ori de aia cu bmw`u lor cu tot
        Its just a car ...

        Comment


        • hai zi...mai facut curios
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • zi radule
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • vladberca: Primul drum la bucuresti cauta-ma ca ma gasesti sigur.....
              raduprov: de facut l-ai facut sigur....restu.....

              vladberca: te astept.
              Last edited by MCD; 5 July 2009, 02:08. Reason: Automerged Doublepost
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                de Seba
                ................................ cu motoare de 1.6 si 100 de cai pe 1300 de kile, ei chiar cred ca daca scrie bmw pe masina e vreun pui de m6...daca-i intrebi, la ei chiptuningul da 30 de cai din 100, ca e bemveu, nu-i dacie. .....................
                Asa cum cred multi ca 1175 kg si 105 cp, e vreun pui de sportiva...

                Comment


                • Sau 75 de cai+tiganii pe 1100kg

                  Comment


                  • pana la urma ce ai facut?
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Nu mai vorbiti prostii... iesiti la interval... va rupe MCD-ul
                      Last edited by GGI78; 5 July 2009, 22:16.

                      Comment


                      • Hopaaa....hai bagati detalii
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Ms gigi ....oricum vreau revansa
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • ma v`am zis sa ma sunati si pe mine cand e treaba.
                            chiar asa...si aveam de gand sa ma arunc si eu cu voi.
                            bine...

                            Comment


                            • Originally posted by Cezar View Post
                              Sau 75 de cai+tiganii pe 1100kg
                              Da dar vorbim de motoare stock (eventual un soft nevinovat).

                              Daca e tiganit e altceva (mai ales daca ia si 1.6 16V) , se numeste motor cu performante imbunatatite )

                              PS: secretosilor!
                              Oricum eu am inteles ca MCD-ul l-a dovedit le GGI78

                              Comment


                              • da ma , se trag unu pe altu pe ascuns , nu ar da niste semne de trecerea trenului.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google