liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu cu 1.5 dci 70cp am tras o linie cu creta , l-am exacutat , la fel si cu skoda fabia 1.4 sau 1.2 nici nu stiu , la fel si cu un golf 3 1.6 75cp
    nici acum nu imi uit ce zicea ala cu golfu 3 "Ala cu Dacia sa ma faca ? n-are cum !!! "
    Its just a car ...

    Comment


    • asa si astra din 93 de 1.6 alu varumiu e super..lesinata
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Sincer... as vreasa vad la start... cam asa ceva... MCD - FOF - FIC - CUP - HJF si eu... unde gasim o strada asa mare !!!??? ... ce mi-ar place
        Last edited by GGI78; 6 July 2009, 23:00.

        Comment


        • ggi, si bff? :P
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Poate daca ii mai pun o turbina .... nu am sanse in fata BFF-ului... ar fi numai de distractie

            Comment


            • pai diferenta e destul de mare. tu 97 cp si felix...pai "numai" 190

              deci de distractie
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment




              • cititi comentariile )

                Comment


                • Sau mai bine zis... da cu virgula peste 200CP buburuza... am facut eu un semafor cu ea pe la constipatiei si nu am calcato... "racheta"

                  Comment


                  • Ar fii o combinatie cu aia la aeroport ....) sa ne lase atatia la start...
                    @raduprov: pune o suspensie sport( macar arcuri) si o sa vezi o diferenta mare pe curbe...atunci o sa te dai de placere, nu o sa iti mai trebuiasca luniute
                    @ggi: cu felix ma dau eu dupa ce castig la loto si imi iau un evo 9 la vro 1000CP)dar pana castig la loto mai dureaza)
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • sa-l bati pe felix ai nevoie de vreo 3 turbine si nici asa nu cred ca-i faci fata )
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Ar fii o combinatie cu aia la aeroport ....) sa ne lase atatia la start...
                        @raduprov: pune o suspensie sport( macar arcuri) si o sa vezi o diferenta mare pe curbe...atunci o sa te dai de placere, nu o sa iti mai trebuiasca luniute
                        @ggi: cu felix ma dau eu dupa ce castig la loto si imi iau un evo 9 la vro 1000CP)dar pana castig la loto mai dureaza)
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Originally posted by Octavian___30 View Post
                          Omu eu cred ca am vorbit romaneste, 1.6 stock si utilaju meu.
                          Ca daca si daca si sa vezi ....
                          Vin-o tu cu un 1.6 mpi stock (nu faci nimic la el) pui benzina cata vrei si vin eu cu rabla mea 1.4 si vedem care pe care la liniuta.

                          PS: daca chiar crezi ca aia 13 cp fac diferenta, tre' sa-mi lasi niste avantaje, macar ipotetice (in schimb tu NU faci nimic la ala 1.6 mpi)daca spui ca pana la urma puterea in plus castiga.

                          Iara duci lucrurile la extrem, ca daca sunt identice la echipare si unu are eu stiu ce cauciuce si alte cele.

                          Sau mai bine, ca sa fie o parere mai buna, vin-o cu vreo 4 Loganuri 1.6 mpi stock si ma dau cu toate, poate unu mai ia, dar la general daca fac 3 e clara ideea.

                          PS: ca tu esti mai greu, asta e , avantaj la mine. Intelegi ce vreau sa spun?
                          bah, io sincer cred ca bati un pic campii...
                          fa rost de un 1.6 stock, ia-l pe xp sofer si iti da de te ia cu somn. 5 din 5, nu iei nici una...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Aaaaa ha ha ha haaaaa...ma prapadesc de ras.
                            Gasim un 1.6 mpi stock???
                            Cine se baga?

                            PS: auzi...cica ma ia cu somn

                            Comment


                            • Iar au inceput baietii...
                              @octavian: 13 CP fac diferenta crede-ma, e ca si atunci cand dai drumu la aer (asta iti ia vro 3 CP ) si tot se simte ca numai trage masina, dar mite 13CP..
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • se accepta un tractor 1.5 dci in locul unui 1.6mpi?
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google