liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ca are stickere si braduti la oglinda .
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Al tau NU

      PS: facem, da' nu se pune...

      Comment


      • crististreulea: il accept eu pe al tau ...
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • hai ca veniti la sibiu si cautam un loc si tragem linii cu cretele cate vreti
          Its just a car ...

          Comment


          • avem loc la sibiu -4 benzi proaspat turnate 4 km lungime. sa ne tot dam.

            apropo: sandero 1.4 mpi si ford fiesta 1.4 tdci din 2003(65 cp cred) sa accept provocarea?
            fara

            Comment


            • ce ai de pierdut ? 4fun ma dau si cu subaru )
              Its just a car ...

              Comment


              • Po' sa te dai linistit cu tdci 1.4 (dar vezi sa nu-l aibe resoftat).

                Comment


                • e vorba de orgoliu prietene. duminica m-a scuipat unu cu un focus 1.9 tdci pe o distanta de 40 de km. de la intrare in jud sibiu pe valea oltului si pana in orasul sibiu. nu am avut ce sa ii fac. i-am dat 150-160 cat a incaput si nu am reusit sa-l depasesc. le-am luat frica la fordurile tdci.
                  fara

                  Comment


                  • Orgoliul iti va fi mereu calcat in picioare...doar ai 1.4. Rezuma-te la ce stie el sa faca, si lasa liniutele cu masini mai puternice.
                    Caci uite asa ajungeti in camera de garda, cu capetele sparte, fracturi multiple, stare de soc, etc...

                    Comment


                    • cezar nu inteleg ce tot ai cu astia cu motoare de 1.4
                      si vw lupo cu motor de 1000cmc sa fie si daca vor sa se dea sa mearga cum vor ei daca se poate , fiecare merge pe raspunderea lui
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Tare as vrea sa vad si eu motrul ala de 1.9 TDCi

                        Comment


                        • Originally posted by spanu View Post
                          e vorba de orgoliu prietene. duminica m-a scuipat unu cu un focus 1.9 tdci pe o distanta de 40 de km. de la intrare in jud sibiu pe valea oltului si pana in orasul sibiu. nu am avut ce sa ii fac. i-am dat 150-160 cat a incaput si nu am reusit sa-l depasesc. le-am luat frica la fordurile tdci.
                          De unde stii ca era 1.9, ca daca era din astea noi era de 1.6/90CP. Nu ai nici o sansa cu MPI-ul. Nu are reprize fulminante (am condus si nu m-a impresionat), dar se duceeeee...

                          Comment


                          • scria tdci pe spate probabil ,insa poate sa aiba 1,8 sau 2 litri ,daca era unul dintre modelele noi si nu are sanse cu nici unul dintre ele .

                            si in legatura cu fiesta aia de 1,4 tdci are 68 cp si nu e chiar asa lenesa ,aici depinde de sofer ;)
                            Last edited by danutzu; 7 July 2009, 23:15. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Acuma si voi... doar nu vroiati sa va spuna ca e 1.4 sau 1.6 TDCI... se facea de spanac.... apropo exista 1.8, 2.0 si 2.2 TDCI pe ford

                              Comment


                              • pe focus nu este motorizarea de 2.2 inca ,e doar pe mondeo ,vine acum focus rs ala de 300 cp ,in cam 2 luni o sa le vedem pe stradute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google