Logan Vs. Ford Focus vs. Megane 2 - Preturile Pieselor RIDICOL DE SCUMPE LA LOGAN?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci si Focus 2 si 3.
    PCH, daca asta nu e CAPAC....
    Sunt mandru ca am acelasi proiector cu Infiniti FX35, Jaguar, Megane, Laguna, Pathfinder, Navara........ Dar mai ales cu Focus.
    Last edited by mr.K; 25 May 2012, 11:39.

    Comment


    • Si pretul difera in functie de masina nu? Cam care e minimul si maximul pentru acest proiector! Sa vedeti ce jepcari sunt )

      Pai ti-am spus ca merge si pe Opel si pe Reno...capac e pe la Infiniti, pentru ca probabil isi pun niste adaosuri de te doare mucii.

      Comment


      • Cred ca ma fac dealer sau deschid un service de proiectoare pt masinile alea de mai sus postate de Alex.
        Tare mie ca un proiector de Navara sau Patfinder costa la aia sute de euro daca-l schimbi la ei. Pau/PCH,,vreti sa va dau proiectoarele mele? Ieftin ca braga

        Comment


        • La Infiniti cred ca un proiector costa cat tot Loganul meu sh.

          Comment


          • Care suna primul la reprezentantele alora sa afle pretul la proiectoare,,,dau o bere,,,eu am sunat ieri la BDT Ford acu e randul vostru sa sunati si sa va minunati ca pisica la calendar

            Comment


            • La Infinity? Eu nu sun

              Comment


              • Daca se potrivea si la vreun Ferrari sunam eu, dar majoritatea modelelor n-au proiectoare.

                Comment


                • Pe Valeo au acelasi pret, 120 lei. Diferentele apar cand ma uit pe original. Un proiector original Ford este 320 lei pe cand unul original Nissan pleaca de la 440 lei (chiar am o echivalenta de 1200 lei) Pentru Infinity nu am pret. Preturile de mai sus sunt preturi de MAGAZIN NU DE REPREZENTANTA, chiar daca sunt aceleasi piese.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mah,,,care aveti una dintre masinile Infinity de aici,,sunati va rog eu la service INFINITY dau 3 BERI sau mai bine 3 baxuri de bere,,pt afla un banal pret de proiector !
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by alexgrasu View Post
                      l. Un proiector original Ford este 320 lei pe cand unul original Nissan pleaca de la 440 lei (chiar am o echivalenta de 1200 lei)
                      Sa inteleg ca cel de ford la 320 merge si pe nissan? Sau invers? Si tot alea merg si pe logan? Si ala de logan care costa mult mai putin se potriveste pe nissan sau ford?

                      Comment


                      • @PCH: Exact! )
                        LE: Sun eu la Infiniti
                        sigpic

                        Comment


                        • Vai de capul meu! :| Sa mai spuneti ca sunt IO nebun vedeti cat ne FURA astia? Pai mie stiti cat mi-au cerut la BDT sa imi monteze doua becuri in far? Aveam eu becurile mele 70 de lei! Am zis pas si am cautat pe google cum se schimba, nu dureaza 2 minute sa le faci pe ambele. La colina mi-a cerut 60 de lei pentru o inlocuire de baterie...am fost la rombat si i-am dat unui nene de acolo 20 de lei. oooof!

                          Comment


                          • Vand proiectoare de logan pt ford si megan....astept PM pt a nu se lua la bataie cei ce liciteaza in vazul lumii pt ele.

                            Comment


                            • Le pot cumpara si noi! Oricum, masina fiind gen Ferrari nu are proiectoare Deci, incearca la pau sau iguana!

                              Comment


                              • Am sunat la Infiniti: doar 582 lei Mi se pare destul de ieftin pentru o marca asa "exclusivista"
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google