Logan 1.4 Vs 1.6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe mine m-ar interesa sa mai fie valabila faza cu 3 vouchere si dupa 29
    Cat despre Kiss,nu stiu ce sa zic,nu au decat 3 culori disponibile parca.

    Comment


    • ai dat comanda sau nu?
      sigpic

      Comment


      • Nu,nu am mai fost azi!
        Intre timp am intrat pe Dacia si am vazut ca diferenta intre un Laureate 1.4 si unul Kiss este mica ca dotari si tot mica din acest punct de vedere la pret.
        Ce are in plus un Kiss?
        - Sticker Kiss FM - In opinia mea nefolositor
        - Tapiterie Kiss ,cum a spus si un coleg,oricum pun husele peste ea.
        - Breloc Kiss sa fim seriosi
        - MP3 Sony,anul trecut era in jur de 700 de lei pentru ca am cumparat unu pentru masina tatalui meu identic
        Acum sa tragem o linie: Laureatul normal: 33921.05 lei , Laureatul Kiss 34106.37
        De aici rezulta ca ar iesi un pic in plus Kiss-ul,dar minusul ar fii la culoare,pentru ca pentru aceasta versiune nu dispune decat de 3 culori:Gris Platine,Rouge de Feu si Noir.Daca ma hoatarasc sa iau Kissul,sigur voi alege Gris Platine!
        Pareri?

        Comment


        • da...ce i drept fata de versiunea ph1 kiss fm, asta ph2 nu prea iese in evidenta fata de laureate..macar daca puneau si piele si alta culoare la bord...daca tii totusi de bani, nu se merita pentru ca de acei sute de euro poti s o inmatriculezi, asigurare si faci si un full..si conteaza...singuru motiv pentru care mi as lua kiss ph2 e ca am ph1 si ar merita ca schimb aspectu complet..da altfel nu...
          sigpic

          Comment


          • geo e vorba doar de 200 de lei,nu euro,am trecut preturile in lei in postul anterior...ma incanta mp3-ul doar
            Alte pareri?

            Comment


            • aa...eu ziceam in ideea ca stiam ca laureate e 8100 si kiss e 8400..d aia :P
              sigpic

              Comment


              • dar culoarea metalizata e inclusa deci avantaj 300 de euro ! ia rosie :P

                Comment


                • Da,vopseaua e inclusa... faza e ca nu stiu daca versiunea asta intra in programul de reinnoire...si nu stiu,sa astept oferta viitoare?
                  Sper sa ramana faza cu cele 3 vouchere.Zic asta in ideea ca inaintea ofertei care este acum, Dacia platea inmatricularea,iar acum ofera 4 ani de garantie,viitoarea cine stie...

                  Comment


                  • intra sigur..aku o saptamana sora unui coleg si a luat kiss fm 1.2 16v gri platine cu trei vouchere
                    sigpic

                    Comment


                    • Perfect,dar de 3 posturi tot ma chinui sa aflu un raspuns ... sa astept viitoarea ofera,adica marti?

                      Later Edit: Gris Platine?Pe site la Dacia apare ca sunt decat 3 culori pentru versiunea Kiss
                      Last edited by CataLiNNN; 26 March 2010, 23:16.

                      Comment


                      • e cu dus intors..s-ar putea sa castigi sau s-ar putea sa pierzi..eu de exemplu am castigat 10 milioane la pret cand am luat o ca dealer era vecina mea si m a sfatuit sa mai astept o saptamana..un prieten a pierdut vreo 15 ca a crescut cursu si nu mai stiu ce...si sa nu te trezesti ca nu e bine ceva cu vreun voucher si sa te intoarca si iar sa mai astepti..io zic sa profiti acum...sa vedem ce mai zic si restu
                        sigpic

                        Comment


                        • ia rosie nu te lua dupa altii ca e culoare de fete sau de gay ..o sa te rupa la murdarie negru si gris platine ...

                          Comment


                          • loganu lasa omu n pace)) ca n-o speli tu )
                            sigpic

                            Comment


                            • nu e faza de spalat...o fi culoare frumoasa..pentru 2 ore ..ca apoi imediat se cunostre prafu

                              Comment


                              • Loganu zi-mi drept,ce ai tu cu culoarea rosie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google