Logan 1.4 Vs 1.6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LOGANUare o slabiciune........si nu pentru ca e culoare de fete...........eu zic ca tu esti cel care sa decida......ce crezi ca o sa iti placa cel mai mult
    Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
    -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
    Silent Coat.

    Comment


    • 1. Da bine culoarea mai ales in combinatie cu negru
      2.Nu e pretentioasa
      3.E o culoare mai vie .. nu stiu de ce tragi la asa o culoare sobra ( platine , negru )
      4.Zgarieturile nu se vad chiar asa bine ..le mai mascheaza...

      Pana la urma sunt banii tai si preferintele tale...asta e ultimu meu post .. salut
      PS: E METALIZATA GEO
      Last edited by Loganu; 26 March 2010, 23:46.

      Comment


      • are dreptate cu rosu..e cea mai usor de intretinut...nu e metalizata sa se vada tot pe ea..nici inchisa sa vezi orice urma si nici prea deschisa ca sa para curata da de fapt sa fie jegoasa) stiu ce zic ca am alb da rouge de feu ala arata prea tare
        sigpic

        Comment


        • ktalyn28 da ai dreptate,dar niste pareri nu strica
          Loganu asa este,dar rosie,nu stiu ce sa zic,nu imi place mie ... + ca uite cum arata pe masina unui unchi,destul de "jegoasa" zic.PS: nu era spalata de ceva saptamani oricum
          Deja suntem cam de mult offtopic,daca mai sunt "certuri" pe tema culorilor,sa le facem aici
          Attached Files

          Comment


          • eu iti urez succes si sa iei ce iti doresti tu cu adevarat...masina oricum o dai trebuie intretinuta daca vrei s-o ai ...spor la achizitie si s o vedem la my ride! sanatate! ma duc sa ma cert cu loganu in privat )
            sigpic

            Comment


            • Am fost iar la dealer...a ramas luni sa ma duc pentru ca nu era azi de servici cel cu care ma intelesesem prima oara.
              M-am intros,am vazut un Logan Kiss pe negru,e BESTIAL!!!
              Dar nu stiu,vara e prea cald,sunt si nehotarat rau ...
              Bleu Extreme pe Laureate normal sau Argintiu(Gris Paltine) / Negru pe Kiss?

              Comment


              • Gri Platina

                Comment


                • Neagra, albastra sau visinie dar 1.6.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Nu 1.6 ca manaca mult!

                    Comment


                    • Cumpara 1.4, consuma cat o mini-mobra si trage ca o doamna la haina de blana... Nu-i mare diferenta de consum intre 1.4 si 1.6, dar eu pot sa-ti spun sincer ca trebuie sa turezi 1.6-le serios ca sa scoti ceva din el, de 1.4 nici nu discut, incarcat si la deal mergi numai in limitare!

                      Comment


                      • Originally posted by CataLiNNN View Post
                        Nu 1.6 ca manaca mult!
                        Diferenta de consum este mica...intreaba de taximetristi cel mai bine....placerea la condus nu se compara....cel putin la drum lung....daca numai consumul este singurul motiv,mergi pe 1.6 cu toata increderea,iar daca vrei consum poti merge si pe 1.2 16v

                        Comment


                        • mai bine un laureat cu airbaguri laterale(200 iepuroi), eu asta am comandat, motor de 1.4.BAFTA !

                          Comment


                          • ma bag iar in seama) ..si la noi la dealer era tot un kiss negru si arata bestial..da era pus intr o parte in care batea lumina si se vedea fiecare zgarietura de pe vopsea de la sters...presupun ca daca il ingrijesti ca la carte n are de ce sa de faca asa..astia probabil au sters cu carpa uda ca taranii...si vroiam sa ti recomand albastru ala da nu mai stiam cum se numeste )
                            sigpic

                            Comment


                            • Blue Extreme,nu stiu ... peste noapte am uitat toate culorile si a ramas acest albastru singura iubire
                              Intre timp am cautat si despre taxa de poluare...pentru 1.4 este de 2100 lei iar pentru 1.6 3300 lei.Cum am zis si cu o pagina in urma,masina o voi folosi mai mult in oras.
                              Last edited by CataLiNNN; 28 March 2010, 09:25. Reason: Adaugare taxa poluare

                              Comment


                              • Tu vorbesti serios? 21 de milioane taxa la 1.4? imposibil, pai asta vine vreo 500 de euro..nu cred..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google