Logan Vs. VW Voyage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    in nici un caz cei de pe vwf.o.r.u.m. sau de pe skodac.l.u.b. n-or sa-l deningreze, ca deh, e super deutsche maschine . sa nu uitam ca nemtii-s baieti despeti in general, dar cu toate astea, ca si americanii, au pierdut aproape orice razboi in care s-au bagat
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #17
      Arata ca un Golf varianta Berlina. Si eu cred ca se va comercializa prin Brazilia. Nu cred ca se va putea lua la tranta cu Loganul. Nu prea are concurent pana-n momentul de fata. Mai ales ca tot nemtii sunt cei care au facut posibil cresterea productiei la DACIA.
      La ei programul RABLA oferta 2500 euro la noi ... credite pe 10 ani.
      LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
      CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

      Comment


      • #18
        De ce nu o comercializeaza la ei? Intrebare de baraj: a mai incercat careva sa cumpere Logan de pe la reprezentante din Romania? Umbla zvonul ca nu au nimic pe stoc, toate au luat drumul Germaniei.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          Pentru mine arata a VW Polo sedan;

          Comment


          • #20
            o masina urata parerea mea, nu-mi place exteriorul.
            ceva mai finisata la interior, la prima vedere.
            Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

            Comment


            • #21
              Sunteti subiectivi, arata bine masina pentru clasa ei si conceptul de criza mondiala. As cumpara masina asta in locul Loganului daca pretul ar fi maxim +1000 euro peste Logan la aceleasi dotari, arata mai bine ca facelift-ul meu si sunt sigur ca are un plus la finisaje, materiale si inbinari fata de Logan (doare e VW). Motorizarea este sigur peste Logan ca putere si fiabilitate, intretinerea sigur se mentine in standardele marcii. In concluzie la un pret apropiat cu cel al Loganului eu as merge pe VW... Fara suparare!

              Comment


              • #22
                Motorizare "sigur" peste logan ca si fiabilitate, am seriose indoituri.
                Momentan, renault sta destul de bine la capitolul asta. As putea spune chiar mai bine decat fauve.

                Comment


                • #23
                  loganu) decat ditai masina
                  Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google