Logan MCV 1.5 Dci - IF14EPK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan MCV 1.5 Dci - IF14EPK

    Nu stiu daca mai e cineva pe aici, deschid oricum topicul
    Bine v-am gasit!
    Am luat acest MCV de vreo 3 luni si pana acum sunt extrem de multumit. 1.5 dci, 50kw, AC, computer bord. geamuri electrice fata, 7 locuri, bari transversale omologate de fostul proprietar, or mai fi detalii si dotari, dar nu-mi vin acum.
    Am schimbat distributia cu pompa apa si accesorii, am facut revizia, discuri + placute si de atunci multi km cu motorina putina )) Cealalta masina este o benzinara aspirata in 6 cilindri, pentru care s-a oprit "pasiunea" de cand o am pe asta, tocmai pentru ca si mcv-ul avea nevoie de putina atentie, pentru ca este si va fi masina de zi cu zi pentru mers la munca si carat diverse daca e nevoie.
    Pana acum ca si upgrade-uri am rezolvat vopsitul etrierilor si tamburilor pentru ca erau foarte ruginite, am vopsit jantele masinii pe 15, la fel, ruginite...vopsit inelele din ceasuri si consola in culoarea masinii, un fel de mic lip pe fata, colantat embleme fata-spate si ceva folie galbena pe proiectoare.
    Sunt in cautare de niste jante de aliaj sa le tin de vara, caut arcuri sport, insa nu am gasit pe aici compatibilitati, din ce am inteles, nu se potrivesc cele de sedan pe mcv. Poate gasesc un volan de piele oem, va urma un player mai potent cu bluetooth macar si niste difuzoare, poate o prelungire de capota si sa vad daca ma hotarasc cu farurile, le-as vopsi in interior, dar as pastra oglinda, nu vreau sa-mi complic viata cu RAR-ul ))
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 14 photos.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google