Pentru inceput sa zicem CT40DZU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru inceput sa zicem CT40DZU

    Zic pentru inceput ca de 6 luni tot strang bani si cand ma duc si eu in magazine sa ii cumpar genti praguri sau alte nebuneli 4 tunning imi pica cate o piesa la ea si imi iau gandu acu sa vedem ... ma laud si eu cu ce am pe ea na ) :
    Attached Files
    Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

  • #2
    Sa o stapanesti sanatos!
    Ornamentul de pe toba are intrerupator, nu?
    Ce echipare e (parca Ambition, nu-mi dau seama sigur)?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Laureate ...
      Mersi Andrei . Ma sa zic ca inca sunt multumit de masina .. dar daca tot vad ca`mi face probleme cu piesele o vand .. numai stau la discutii pentru ca .. nu imi convine ... am zis ca ma ocup si de alternator .. sa nu raman in pana cu ea ... dar daca mai imi cedeaza ceva pe ea iara .. o dau ... ca ma baga`n paguba
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • #4
        ..sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme ) te asteptam cu noi modificari )

        Comment


        • #5
          CT4oDZU- daca vrei da-mi un pm, si Luni mergem inpreuna la servicele ala de care-ti spuneam, ok? Macar il cunosc pe seful de acolo, .
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • #6
            mno ramane planu asta cu mersu la service. . dar te rog mai asteapta si tu .. ca la mine e problema cu banutzii ca sunt tinerel si de facut rost fac dar mai greutz asa dupa tine cam cat m-ar costa ?
            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

            Comment


            • #7
              Sincer, nu stiu cat ar putea sa coste, este o singura cale de a afla , nu? Mergem si intrebam, daca face sau nu, si cat costa treaba aia.
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • #8
                deocamdata vad ca nu m-a mai lasat bateria .. dar nu vreau eu sa stau cu alternatorul asa .. ca mi`e sa nu ma lase la drum lung ... cum dau de banutzi .. cum iti dau mesaj si mergem direct sa o si fac
                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                Comment


                • #9
                  Sa ai parte de el , ai grija cu luminile alea albastre.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Arata bine...Sa stapanesti sanaots si ornamentul de pe toba e supper...De unde lai achizitionat?

                    Comment


                    • #11
                      luminile alea albastre sunt scoase de cand m`am luat in gura cu politia romana .. acu am alb albastru si vad ca nu spun nimik si toba am luat`o de la un magazin asa am dat de ea din intamplare
                      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                      Comment


                      • #12
                        in primul rind iti urez un bine ai venit pe a nostru forum.
                        din cite am citit, chiar ca meriti numele "beleaua"
                        da' care-i faza? nu mai ai garantie? ai cumparat-o second?
                        si ca sa completez pe andrei si sa nu asculti de G3G3 care are doar 14 ani , intrerupatorul de la toba tine-l pe pozitia inchis :d
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme si te asteptam cu masinuta la intalnirile LoganClub Constanta

                          Comment


                          • #14
                            frumoasa ai grija de ea ;)

                            Comment


                            • #15
                              vin .. la fiecare intalnire .. cum se anunta cum sunt si eu acolo vad ca acu masinuta asta numai are pica pe mine ... vad ca merge ... sa speram intr`un final ca " m-a iertat " .
                              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google