Laureate 1.6 Alb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laureate 1.6 Alb

    Mi-a venit si mie randul sa-mi prezint si eu masina , un logan ph2 Laureate 1.6 Alb.
    Momentan mi-a venit cartea de identitate si ma lupt s-o inmatriculez. Am pus cateva poze ;)
    Attached Files
    Last edited by PeRuZzI; 7 March 2009, 20:12.

  • #2
    frumos logan, buna echipare, puternic motor.


    sa ai girja de el. - si eu am vrut laureate 1.6, dar m-am ales cu kissfm
    sigpic

    Comment


    • #3
      Mersi Frumos . Am vrut ceva cu AC si de la , Laureate in sus aveau AC , am ales laureate 1.6

      Comment


      • #4
        bine ai venit pe forum .sa o stapanesti sanatos si multa bafta la tunarit si bani ca o sati trebuiasca..si inca ceva culoarea e belea dacai pui folie si niste jante cu negru e criminala.multa bafta...
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • #5
          Multumesc frumos , da o sa fie ceva folie si jante dar mai asteptam ceva pana mai vin niste bani ;)

          Comment


          • #6
            Acum ca ai achizitionat-o mai tre sa stai un pic sa se amortizeze banii,dar cu timpul se rezolva...sa o stapanesti sanatos.
            1 point 6 litre 8 vsigpic

            Comment


            • #7
              Multumesc frumos ;)

              Comment


              • #8
                Arata bine masina,sa te bucuri de ea.Da bine albul pe Ph2.
                Succes in continuare!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  sa o stapanesti sanatos si eu initial am vrut sa o iau alba dar m-am razgandit si pana la urma am luat vopsea metalizata

                  PS: pentru acte mai bine apeleaza la o firma de inmatriculari. eu le-am dus toate actele dimineata la ora 9:00 si seara pe la 16:00 m-au sunat sa imi dea actele si numerele . te scuteste de multe drumuri si batai de cap
                  Last edited by Laurr_07; 7 March 2009, 23:39.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    e chiar la moda albul, vad din ce in ce mai multe auto straine in alb cred ca e o tendinta noua!!! so stapanesti sanatos ca e frumoasa!

                    Comment


                    • #11
                      Sa ai noroc de ia si sa-ti aduca doar bucurii fara reparatii,frumoasa achizitie.
                      sigpic #

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc tuturor! Eu prima oara am vrut rosie , dar cand am vazut cum vine alb-ul pe ea pur si simplu m-am indragostit

                        @ Laurr_07 sa vedem daca in Ploiesti sunt asemenea firme , dupa cum spui tu suna excelent, si asa nu prea am timp sa umblu .

                        Comment


                        • #13
                          daca nu gasesti in oras intreaba pe cineva care si-a cumparat o masina sh sau a vandut unde a facut factura fiscala numai bine
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            frumoasa masina, asa cum zicea un coleg arata foarte bine faceliftul pe alb.

                            Comment


                            • #15
                              Frumos albul pe Ph2 Laureate. Sa o stapanesti sanatos si cu multi km fara belele.
                              Pentru acte mai bine umbla singur, aia te lasa fara banii pentru imbunatatiri!
                              Bafta!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google