Bz-05-xco 1.6 mpi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ingrijita masina , bafta .
    Acolo pe capitonajul capotei ai cumva o lampa ???
    sigpicTransport marfa !

    Comment


    • #17
      Desi n-a mai postat de pe 15 martie 2009 pe topicul asta, imi incerc norocul de a intreba ce rol are bidonul de langa traseul freonului?
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • #18
        Originally posted by aleXpeed View Post
        Desi n-a mai postat de pe 15 martie 2009 pe topicul asta, imi incerc norocul de a intreba ce rol are bidonul de langa traseul freonului?
        Cred ca este rezervorul de la instalatia de spalat faruri.

        Comment


        • #19
          Originally posted by cos_min_i View Post
          restul modificarilor de ce nu ai mai pus poze ...iti pun eu si sper ca nu te superi
          Si ce ai facut cu gaurile din capota. Sau noile stropitori sunt puse in paralel?

          Comment


          • #20
            ooopppsss ...
            cos_min_i - multumesc pentru tot !o sa mai am nevoie de serv tale .... daca mai esti disponibil
            matheo66c - multumesc ; sincer e o diferenta destul de mare intre loganurile facute pentru export si cele pentru noi,romanii !cel putin cele facute in 2004 si 2005 .
            mary.bia66 - da , este o lampa
            aleXpeed - alimenteaza instalatia de spalat faruri .....acel borcan are atasat un motoras care este actionat electric din maneta stergator .
            adicata2003 - gaurile din capota au fost acoperite

            Comment


            • #21
              Frumoasa masina sunt curios semne de rugina are ceva ca a mea tot din 05.2005 cam are?

              Comment


              • #22
                Narcisuc20 - floricele de rugina nu are !totusi, atentie la portpagaj la marginea de jos a garniturii .acolo se scurge apa si intre garnitura,tabla si bara spate unde se prind acele suruburi de sustinere , e posibil sa apara rugina !la mine inflorise,dar, am rezolvat problema.

                Comment


                • #23
                  cam ce diferente ar fi intre cele fabricate ptr romania si cele ptr export ?

                  La uzina cand am fost ne-au spus ca nu este NICI O DIFERENTA ( la ordin de tehnic , tabla etc ; doar diferind varianta de echipare )

                  Comment


                  • #24
                    Loganu - sunt mai inchegate , mai bine asamblate . ! cel putin asta e impresia mea.

                    Comment


                    • #25
                      Ai o masina frumoasa si ingrijita.Ceva poze noi cu ea nu mai pui?

                      Comment


                      • #26
                        arata bine masinuta se vede ca ai grija de ea,bafta in continuare la modificari,imi place cum ai facuto.

                        Comment


                        • #27
                          Frumoasa masina!Filtrul ala de aer, modifica cumva sunetul motorului,ii da cumva un sunet mai grav? Si vad ca toti aveti probleme cu codita de rechin ,daca se afla pe masina inseamna ca o tin acolo pentru ca le place!
                          Eu nu o vad inestetica, parerea mea proprie si personala!
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by tica eugen View Post
                            Narcisuc20 - floricele de rugina nu are !totusi, atentie la portpagaj la marginea de jos a garniturii .acolo se scurge apa si intre garnitura,tabla si bara spate unde se prind acele suruburi de sustinere , e posibil sa apara rugina !la mine inflorise,dar, am rezolvat problema.

                            La mine e mai grava problema am in mai multe zone, sa vina primavara si CASCO, poate astea de export sunt mai bine facute cine stie!

                            Comment


                            • #29
                              Vlad24 - poze noi o sa pun in weekend dupa ce ii fac o baita cu sampon ...
                              cosmin83 - multumesc . cu totii incercam sa le tinem curate si frumoase,cred ..
                              Kalimera22 - sunetul si 1 cal pe metru patrat ....Nu mai am acea codita demult.poze asa cum am zis in weekend
                              Narcisuc20 - in prima sapt cand a fost pe mana mea am bagat multa vasilina si ulei pe unde am putut ...si asa fac in fiecare primavara si toamna .
                              stie cineva cat mai este Casco ?

                              Comment


                              • #30
                                foarte frumoasa masina si foarte frumoasa culoarea. asa am vrut si eu sa o cumpar, dar deh, n-au fost conditii. Spor la modificari in continuare
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google