Gby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pentru restu exista MasterCard
    sigpic

    Comment


    • #32
      Capota i-ai facut-o,jantele si suspensie urmeaza,dar daca nu-i pui si folie pe geamuri parca nu-i intreaga.Asta e părerea mea,eu zic ca arata mai bine si cu folie.Bafta in continuare.

      Comment


      • #33
        Clar, daca se poate cit mai neagra, stiu eu un baietas care pune autocolante pe taxiuri, are si colante negre, ti le pune pe geamuri direct, ce te mai complici cu folie...

        Nu inteleg de cind folia a devenit un accesoriu pe care tre sa-l ai musai ca sa fii "cool"

        Poate omului nu-i place
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • #34
          a devenit o expresie clasica treaba cu folia
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • #35
            Ma pregatesc de revizia de 2 anisori , la ce service sa apelez dc. ma duc cu uleiul si consumabilele mele(fara Nesti)mai am inca garantie? Am pus apa peste antigel, ce antigel sa iau?
            sigpic

            Comment


            • #36
              dute cu incredere la dacoserv , ala din militari , de pe preciziei. te lasa cu consumabilele tale.
              vezi ca e antigel special , are o culoare galbuie , e vreo 21-25 ron.
              nu mai tin minte cum se cheama...dar ii spui la vanzator pt ce si stie treaba.

              Comment


              • #37
                Arata bine "bad boy look-ul". Nu era mai safe sa faci prelungire din tabla sudata pe capota si apoi chituita si vopsita? Nu crapa asa cu fibra in prelungire peste tabla?

                Comment


                • #38
                  @CataFOF E la mama dracu Dacoservu de mine , stau in Berceni.
                  @Bibi Ar fii crapat dc. o sudam(dsing stie mai bine si am mai vb. si cvu altii care sau plans de asta) ,asa nu are nici o prb .Doar trebuie sa gasesti un meserias bun si cu vointa.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    mai pune si tu poze sa mai vedem si noi ceva noutati daca mai sunt !!!
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • #40
                      Noutati?!!
                      *pai mai nou nu-mi merg stropitorile(din patru jeturi doar la unu mai arunca cu presiune si ala e pe drepta)
                      *se aud tot felu de scrtaituri, cand nimeresc cate o groapa, din spate;
                      * greierasii din interior nu ma apuc sa-i pomenesc ca ma plictisesc;
                      * mi s-a ars un proiector, culmea ala nou;
                      * display-ul de la casetofon face figuri, de fat ce zic eu, toata consola centrala merge dupa cum are chef ;
                      Ar mai fii si altele...
                      Last edited by B-87-GBY; 20 July 2009, 06:16.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        stropitori : 2 lei bucata, noi, iti iei 2 seturi, ca poate ai gunoaie in instalatie si le infunzi si pe alea noi.

                        antigel : glaceol RX tip D, vezi cartea de intretinere

                        service in Berceni : Meridian - dpdv legal nu au voie sa te oblige sa iei piese de la ei
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Gata cu revizia de 2 ani , ulei Castrol Edge5w40 ,filtre de origine tot ce e mai bun pentru caruta. Nu prea a mai ramas maruntis pentru placute, pe care am reusit sa le distrug in nici 18k km .
                          In curand o sedinta foto .
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Cu piesele de origine si uleiul Castrol macar stii un lucru! Asa trebuie facute reviziile. Cum ti se pare ca iti merge si suna motorul de cand cu 5w40? si eu am acelasi tip de ulei si sunt curios de parerea ta, dci driver.

                            Comment


                            • #44
                              ceva poze noi mai pui si tu gaby??
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • #45
                                probabil ca revine in forta cu ceva nou pe masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google