Un Logan De Bz BZ 06 CPC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    suspensie tare, balon mic, confort ioc...cu drumurile astea cobori din masina zdruncinat, arata beton lasata dar daca mergi mult iti iese pe ochi....

    Comment


    • #17
      Misto rotile..in rest ai putea renunta la crom...si eu sunt asa mai mic si nam auzit de suspesia asta Power Tec(tec parca era un suc la dozator)....zine cum e de unde e,arc+amortizor etc...un pret ceva,dane toate detalile...
      sigpic

      Comment


      • #18
        merge si cromu' daca-ti place tie...

        Comment


        • #19
          imi plac jantele; cromul nu a stat bine niciodata pe logan, dar depinde de gustul fiecaruia
          in rest bun venit!
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • #20
            vio cpc
            Frumoasa masina mai ales cum e vopsit interiorul (interesant) daca tie iti plac croamele si te simti bine foarte bine,drumuri bune.
            sigpic #

            Comment


            • #21
              Frumoasa . cu ce ai vopsit etrierii / tamburii ?
              1.6 MPi Icy White

              Comment


              • #22
                etrierele au fost vopsite cu vopsea rosu imperial rezistenta la temp.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by GOLAN91 View Post
                  Misto rotile..in rest ai putea renunta la crom...si eu sunt asa mai mic si nam auzit de suspesia asta Power Tec(tec parca era un suc la dozator)....zine cum e de unde e,arc+amortizor etc...un pret ceva,dane toate detalile...
                  Uppppppppppp
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Citat:
                    Original a fost postat de GOLAN91
                    Misto rotile..in rest ai putea renunta la crom...si eu sunt asa mai mic si nam auzit de suspesia asta Power Tec(tec parca era un suc la dozator)....zine cum e de unde e,arc+amortizor etc...un pret ceva,dane toate detalile...

                    Subscriu!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #25
                      acum pe bune..de unde sa stie omu daca le-a avut pe masina 3 zile??? carcotasilor !! Oricum ideea cu 6 cm e super . Sunt si eu interesat de asemenea suspensii ! Chiar nu se poate cateva detalii ?? :|
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #26
                        hai sa va lamuresc.sunt doar arcurile iar pe ele scrie power teck.eu le am tinut doar 3 zile pt k masina era rigida,mai are un prieten de al meu tot pe logan dar el are si amortzoarele sport e dif de la cer la pamant,eu merg f mult cu masina cam tare si nu prea pun piciorul pe frana asa k pt mine nu ma avantajeaza.daca stau bine sa ma gand cred k vand arcurile la fel si jantele.daca va intereseaza stam de vb.

                        uite cam acestea sunt arcurile,si cam asa arata masina cu ele.
                        Last edited by vio cpc; 26 March 2009, 16:04. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          cam astea sunt arcurile si cam asa arata masina cu ele.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            noi poze cu cepecica din interior
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              par cam obosite arcurile - ruginite- pentru doar 3 zile... ce bani?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                cam asa par dar se coseste vopsea dupa ele pt le am tinut mai toata iarna afara,ele sunt in stare buna si vreau 2 mil

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google