Un Logan De Bz BZ 06 CPC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salut vio..pachetul crom ...e kk..parerea mea..nu o avantajeaza deloc...sunt briz-brizuri

    Comment


    • #32
      lasa si tu un numar de tel..sunt eu interesat de arcuri
      AG 16 Y M A

      Comment


      • #33
        0768749247

        referitor la crom fiecare are gusturile lui si nu voi renunta la el pt ca nu va place voua,plus de asta atunci cand le am cumparat eu m-a dus cam 5 mil cam scump pt ca am fost primul in bz care a avut asa ceva si nu arunc banii asa k nu i place lui x si y.ok?
        Last edited by vio cpc; 26 March 2009, 19:54. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #34
          Aici se dau si se primesc sfaturi,nimeni nu zice nimic cu rautate,era doar un sfat,alegerea bineinteles ca ramane tot a ta...si da,fiecare are gusturile lui.
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • #35
            nu intereseaza pe nimeni jantele mele?oferte ceva?

            Comment


            • #36
              Originally posted by vio cpc View Post
              referitor la crom fiecare are gusturile lui si nu voi renunta la el pt ca nu va place voua,plus de asta atunci cand le am cumparat eu m-a dus cam 5 mil cam scump pt ca am fost primul in bz care a avut asa ceva si nu arunc banii asa k nu i place lui x si y.ok?
              prietene, nu te supara, dar atata timp cat iti afisezi masina aici, inseamna ca accepti orice critica/sfat. asta nu inseamna ca o sa faci cum iti zicem noi, dar noi iti zicem ce e mai bine.

              daca nu iti comvine ce zicem noi, esti liber sa nu ti-o mai afisezi. noi dam sfaturi, primim si poate si schimbam.



              parerea mea, e ca degeaba ai dat atat pe cromul ala, cand puteai sa faci alte modificari benefice.
              sigpic

              Comment


              • #37
                cat vrei pe jante?
                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                Comment


                • #38
                  vezi ca aici pe forum au probleme cu cromul,fiecare cu gusturile lui.
                  sigpic #

                  Comment


                  • #39
                    pe jante as cam vrea 14 mil cu tot cu gume.sunt in stare f buna putin atinse la buza.referitor la carcotasi hai sa fcm odata pace pt totdeauna.ok?

                    Comment


                    • #40
                      sa o folosesti sanatos fara incidente neplacute
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        niciun comment?o parere ceva o impresie......ceao

                        Comment


                        • #42
                          naspa = nice
                          Naspa: prelungiri, cromaciuni, coada de rechin
                          Nice: jante, arcuri, folie

                          Comment


                          • #43
                            frate singurul lucru la masina..care arata bn sunt jantele si alea ca sunt mari,spoilere,croame,si alte brizbrizuri sunt tiganie si eu am avut si leam dat jos,arcurile te cred am avut si io dar nu avem strazi pacat...in rest bafta si asculta de sfaturi ca si pe mine m-au invatat....
                            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • #44
                              pentru ca tot suntem pe criza asta poate intereseaza pe cineva si loganasul meu,poate se vinde.

                              up...........
                              Last edited by vio cpc; 20 April 2009, 10:14. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #45
                                vreau sa va zic ca am vandut loganul de mai bine de o luna,acum am un passat 2001 131 cp dar tot cu gandul l-a logan sunt si uneori mi e dor tare de el,asa se intampla cu prima masina stiti cum e cu prima dragoste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google