Gl 06 gdc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    sal stapanesti sanatos florinel ... fara evenimente .. si ai un 10 de la mine ptr masina ... app iti mai trebuie o turbina sa ai mai multa putere)

    Comment


    • #3
      Arata super bine masina!
      E foare joasa cum te descurci pe drumurile noastre ?
      Sa ai grija de ea multi Km fara probleme !
      http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

      Comment


      • #4
        Frumoasa masinuca, arata bine ATS-urile

        Comment


        • #5
          In sfarsit florine.... nu credeam sa vad si un topic de-al tau la My ride. .
          Da mai multe detalii, vrea lumea sa stie totul. S-o stapanesti sanatos si multi km fara probleme.
          GL-22-TOF

          Comment


          • #6
            Frumos Florine, cat mai multi km fara probleme. In realitate arata si mai bine decat in poze.
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • #7
              belea tanculetu', sa-ti traiasca!!! pe cat sunt jantele(dimensiuni gume), vad ca sunt de doua feluri?

              Comment


              • #8
                florin, frumoasa, dar mai bine lasai jantele pe 17". acestea nu sunt de logan, parerea mea.

                in rest e frumoasa.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Foarte frumoasa masina ta...in afara de sigla aia de Renault de pe spate,e doar o parere.
                  Intrebare...am si eu o bara de MCV,vroiam sa te intreb daca se potriveste direct fara alte adaptari pe masina...ca vad ca si tu ai 1.6 cam la fel ca al meu si nu cred ca o aveai pe masina. Mersi si sa o stapanesti sanatos.
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • #10
                    Jantele actuale sunt pe 15/195-50,wolfrace au fost pe 17/205-50.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by iamagi View Post
                      florin, frumoasa, dar mai bine lasai jantele pe 17". acestea nu sunt de logan, parerea mea.

                      in rest e frumoasa.
                      sunt pe 18' cumva ca nu-mi dau seama?

                      Originally posted by florinred View Post
                      Jantele actuale sunt pe 15/195-50,wolfrace au fost pe 17/205-50.
                      mercy, e lasata si par mult mai mari...dar de ce ''downgrade''...sau luat gaborii de tine?
                      Last edited by LAE; 29 March 2009, 18:58. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        sa o stapanesti fara incidente neplacute
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by dreamster View Post
                          Foarte frumoasa masina ta...in afara de sigla aia de Renault de pe spate,e doar o parere.
                          Intrebare...am si eu o bara de MCV,vroiam sa te intreb daca se potriveste direct fara alte adaptari pe masina...ca vad ca si tu ai 1.6 cam la fel ca al meu si nu cred ca o aveai pe masina. Mersi si sa o stapanesti sanatos.
                          se potriveste cu mici interventii,adica la colturile barii sunt niste ''cepuri'' care trebuiesc taiate si suportii de proiector trebuie schimbati.

                          Originally posted by LAE View Post
                          sunt pe 18' cumva ca nu-mi dau seama?



                          mercy, e lasata si par mult mai mari...dar de ce ''downgrade''...sau luat gaborii de tine?
                          nu de gabori le-am schimbat ci ptr ca pierdeam la demaraj.
                          Last edited by florinred; 29 March 2009, 19:05. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            frate, eu inca ma gandesc sa-mi schimb jantele sa trec la 18' si tu dai inapoi, ciudat....dar arata beton cu dublu balon!!!

                            Comment


                            • #15
                              arata mult mai bine cu ATS-urile pe 15.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google