Gl 06 gdc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ceva poze cu interiorul nu ne arati?Exterior,nota 10.bravos
    Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

    Comment


    • #32
      Inca nu am facut,dar o sa fac si o sa le pun,multumesc inca o data ptr aprecieri.

      Comment


      • #33
        ceva lautari prin ea,ceva?

        Comment


        • #35
          foarte frumoasa masina. As renunta insa la chestia aia de la capacul de rezervor si as face ceva cu emblema de pe spate ( ori o pun pe cea standard ori un clean..nu stiu.. )
          As desface si farurile si le-as face pe interior cu negru mat
          Cateva pareri ..sper sa nu te superi .
          Numai bine
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #36
            Chiar asta vreau sa fac dar nu prea am timp;o sugestie cum as putea deslipi ornamentul capac rezervor,app e lipit cu silicon merci.

            Comment


            • #37
              hmmm...daca e asa..lasa-l ! Ma gandesc sa nu strici mai mult si e pacat ;)
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #38
                iti lipseste putin carbon in rest ai de toate felicitari pentru bolidul care il ai ,

                Comment


                • #39
                  frumoasa masina, cu cat apar mai multe loganuri aranjate si imaginea ei ca masina creste! adevarul ca se preteaza la tuning mai bine ca altele, nu e inghesuita ca un 206 sau prea mare ca un passat si de aici se vede ca are potential artistic...

                  Comment


                  • #40
                    super,super,super!!!masina o vad in fiecare zi!!cum ramane cu insonorizant-ul??cumparam in doi standard vibroplast m1??io nu am uitat!felicitari pt masina!!!!

                    Comment


                    • #41
                      Foarte frumoasa masina,sa ai parte de ea fara incidente.Se simte resoftarea facuta sau nu cine stie ce(as dori o parere mai clara)?Cat te-a costat?Numai bine.
                      KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                      Comment


                      • #42
                        bravo florine, in sfarsit ai reusit sa postezi. frumoasa masina ... prietenii stiu de ce ... sa o stapanesti sanatos si la mai mare
                        ONLY GOD CAN JUDGE ME
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                        Comment


                        • #43
                          Originally posted by burtosu View Post
                          Foarte frumoasa masina,sa ai parte de ea fara incidente.Se simte resoftarea facuta sau nu cine stie ce(as dori o parere mai clara)?Cat te-a costat?Numai bine.
                          Resoftarea se simte din plin,eu zic ca se merita,m-ai ales dupa 3500 ture si inca ceva,dupa cum o inveti asa o ai;ca pret am dat 400ron acum 3 ani.Acum e mult m-ai ieftin.

                          Originally posted by bogdaneleuro View Post
                          super,super,super!!!masina o vad in fiecare zi!!cum ramane cu insonorizant-ul??cumparam in doi standard vibroplast m1??io nu am uitat!felicitari pt masina!!!!
                          Nici eu nu am uitat,bogdane dar sa se incalzeasca putin si facem treaba,multumesc.

                          Multumesc Birky,la fel si tie/ne vedem duminica,nu?
                          Last edited by florinred; 30 March 2009, 17:12. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #44
                            Frumoasa masinuta!!
                            Bafta in continuare.
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • #45
                              Salut am ceva timp si as dori sa va prezint m-ai in amanunt masina mea; ext;bara fata mcv,plasa in bara,faruri cu lupa dubla,instalatie xenon de 6000k ,oglinzi mcv vopsite in cul caroseriei,bandouri,manere,bara fata si spate deasemeni vopsite la cul caroseriei,praguri,triple cu led,difuzor bara spate,eleron portbagaj,eleron luneta,geamuri ionizate,ornament toba inox. Jante ATS CUP de 7.5j,pe 15,cauciucuri Michelin pilot de 195/50,arcuri sport h&r,resoft,distantiere de 20 mm. int;schimbat iluminare bord,consola centrala,albastru cu rosu,inele aeratoare gri,vitrina ceasuri prestige,carcasa int.ceasuri bord vopsit gri,manere deschidere gri,schimbator viteze isotta,cotiera,mp3 lg 4*50,difuzoare fata+spate panasonic.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google