Golancele Mele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golancele Mele

    Salut!
    M-am decis sa pun si eu My Ride "sclavele mele". In ordinea numerelor de pe tricouri:
    1. MCV dci 70 Laureate Albastru Egee cu ABS, AC, MP3 ca dotari de serie. Fabricat octombrie 2006, are 57000 km in campul muncii fara probleme. singurele "imbunatatiri" sunt rotile cu jante OZ Hydra 7J16 ET38 cu Vredestein Ultrac 205/55/ZR16.
    2. Van dci 70 Pack Comfort (E1) Alb Arctic (acum cu mult portocaliu) AC.
    Fabricat iunie 2007 are 36000 km fara nici o problema. Are CD player Sony cu boxe Sony, si un portbagaj "custom" pe bare originale, si a mostenit de la fratele mai mic capace de roti 1/2.
    3. Pickup dci 85(+20) Pack Comfort (E1) Gris Platine cu ABS, AC, pachet electric, pachet de securitate, covor bena. Fabricat iunie 2008, are 17200 km fara nici o problema. "Optionale": Roti Borbet LV4 7J16 ET38 cu Vredestein Ultrac 205/55/ZR16, DVD player LG9700 cu navigatie si Bluetooth integrat, boxe Clarion SQ (13 pe fata, 16 pe spate), protectie termica si acustica intre cabina si bena, antifonare totala cu negru in bena.
    Nu prea am timp de ele sa le bibilesc, dar le iubesc pe toate, fiecare are personalitatea ei.
    Attached Files

  • #2
    arata bine toate. vad ca esti loganist convins
    sigpic

    Comment


    • #3
      daca pickup-ul avea barele vopsite in culoarea caroseriei cred arata super smechere !

      misto rau masinutele !!

      bravo, si ai grija de ele !!

      Comment


      • #4
        nu barele, bara fata daca era precum la berline, cred ca arata si mai bine.

        ai grija de ele. imi place cel mai mult pick-up-ul. ma atrage el asa... si jantele lui
        sigpic

        Comment


        • #5
          frumusele rau!

          Comment


          • #6
            sunt placut incantat sa vad ce 'parc auto' ai. vad ca te-ai aruncat doar la variantele de clasa....pack confort si laureate. sa le stapanesti sanatos si sa ai grija de ele cat sa le fie bine, nu trebuie neaparat bibileala
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Nu m-am "aruncat", dar nu se mai poate merge fara aer conditionat, chiar daca le folosesc 80% la treaba...

              Comment


              • #8
                Cred ca sunt cele mai bune investiti pentru afacera ta sa ai bafta pe criza asta daca nu te deranjeaza cu ce te ocupi?

                Comment


                • #9
                  3 Doamne , si toate 3 logane!!!!!!!!
                  Spor la treaba cu ele, caci ma gandesc ca pentru treaba le-ai luat!
                  Dar sa ai grija de ele!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #10
                    Frumoase masinutele , ai grija de ele ! Bafta
                    b 89 plk

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc pentru aprecieri, pentru treaba le-am luat dar si pentru restul deplasarilor, am inca 2 caini (am avut 3 pana in decembrie) si MCV-ul este "mortal" pentru concediu.
                      Iar Pickup-ul este foarte "fun" pentru deplasari lungi fara "familie", ampatamentul lung si motorul de 105 CP il fac extrem de competitiv. Si ma scuteste de mizeria din masina, pentru ca in MCV inevitabil ajungeau tot felul de scule si acareturi de la firma in portbagaj. Il folosesc 100% din timp pentru toate deplasarile in oras, cu toate ca am un clio3 1.4 100 "full" care are abia 16000 km in aproape 3 ani.

                      @ radu2008: "shopfitting" este activitatea de baza.
                      Last edited by detail; 31 March 2009, 22:10.

                      Comment


                      • #12
                        Frumoase rau masinile. Pick-up ul e mortal !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Lu' aia mica i se pregateste ceva...
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Misto ,cat au costat oglinzile de imbracat??Ff tari toate 3 masinile,un loganist convins si dizalist...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              de unde ai laut capacele pentru oglinzi? si cat te-au costat?
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google