Logan 1.5 dci SB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu am sa transform si sa stric acest forum cu discutii pentru a descrie caracterul tau si sa iti discut comportamentul tau in legatura cu "ajutorul" pe care mi lai oferit.Un lucru este sigur ca eu in locul tau nu deschideam gura , taceam malc si imi inghiteam galusca , NU as mai fi avut curajul sa pomenesc nimic despre acest subiect!
    Daca ti se pare normal ca eu sa stau 4 zile in cluj pentru o treaba de 2 zile cat miai zis la telefon, daca tie ti se parea ca masina aia mai avea nevoie doar de retusuri cum ai scris tu mai sus inseamna ca tu ai probleme mult mult mai grave
    Tin sa mentionez ca eu am fost la tine la usa team sunat pe telefon nu o data !! si ca am plecat din cluj la ora 16 timp in care tu erai invizibil !! Frumos din partea ta sa ma lasi cu masina in felul in care mai lasat avand in vedere ca stiai ca trebe sa plec fortat in ziua aia din cauza serviciului ! Teai dovedit a fi un incapabil si cand trebuia sa dai explicatii teai dat la fund , e mai usor asa presupun.
    Imi cer scuze pentru cei care citesc aceste posturi pentru ca acest forum nu este pentru cearta si discutii personale , dar dupa cum se poate observa am fost provocat si incerc sa nu ma cobor la nivelul lui de inteligenta dar doresc sa aduc putina lumina in aceasta situatie.
    Pentru cei care nu inteleg mare lucru din situatie am sa fac inca o paranteza :
    In 3 zile de munca dupa cum zice el a reusit sa scimbe o turbina si sa fixeze un intecooler ( pentru intercoler 4 gauri si 4 suruburi plus 12 coliere pentru turbina 8 suruburi maxim )
    In a 4 zi cum tot el precizeaza pentru "reglaje" el ar fi facut absolut totul inca o data ( oare cum ? ) pentru ca retusurile de care vorbeste sunt demontarea inca o data a turbinei si galeriei
    Acuma din asta ce pot spune : Ca primele 3 zile tiai batut joc de mine si de munca si ca ai tras de timp ?
    Ca intro zi te mobilizai asa puternic si faceai totul intro zi ? CUM ? explica si mie si celor care citesc solutia magica.
    Ps: Pentru Bibi
    De ce nu mai contactat pe mine direct daca credeai ca eu iti mai sunt tie dator cu ceva ? Ce ai vrut sa demonstrezi cu acel post ?
    Eu cand am incercat sa obtin ajutorul tau te`am contact pe telefon privat nu am plans dupa ajutorul tau pe forum! Intelegerea a fost privata suma de bani discutata a fost calculata pe toata lucrarea !! Tu nu ai fost in stare sa termini lucrarea ce pretentii puteai avea ? Deci consider ca jumate din bani pe care deja iai primit sa i dai la clubul logan cluj pentru seminte si suc ca tu nu i meriti!!
    Degeaba gandesti daca esti prost!

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google