Loganelul Meu, Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nicio parere? nu ma ajuta nimeni cu pareri??????

    Comment


    • #32
      Dar nu cred ca nu iti incape nicaieri difuzorul acela pt ca e pe 20 cm ... am vazut la alti colegi de club de 16 dar mai mare am inteles ca nu intra. In spatele masinii spre portbagaj nu intra din cauza lipsei de spatiu pentru ca de acolo iese centura de siguranta. In rest, observ ca e difuzor de subwoofer nu auto, din cate stiu eu cutia subwooferului trebuie calculata bine ca difuzorul sa scoata performanta maxima. Pe langa astea cred ca cd player-ul stock nu te ajuta. Acela de pe masina daca nu ma insel scoate 4x45w, difuzorul duce mult mai mult, ar trebui amplificator.
      Mai bine pui boxe de 16 pe spate (daca ai pe fata Pioneer cred ca ar trebui sa pui tot Pioneer si pe spate) si daca nu iti place cum se aude sa incerci si un subwoofer cu amp in portbagaj si ai terminat problema
      Bafta in continuare la tunarit si fara evenimente!
      sigpic
      LOGAN CLUB Piatra Neamt

      Comment


      • #33
        da, nu cred ca se vor potrivi ca dimensiuni. cd-playerul stock are 4x25 W.
        o sa raman tot la cele de 16 cm pe spate. multumesc

        Comment


        • #34
          Salut, sa-l folosesti sanatos in continuare si fara incidente, si eu am un Logan facelift laureat1.6 16v , legat de subwooferele de 20cm au loc intra la fix doar ca trebuie sa decupezi, iti spun pt ca si eu am facut asta am pe spate boxe pe 3 cai Coustic (20cm)75rms, dar daca ai cd playerul stock acela are doar 4x15w rms, eu l-am schimbat cu un clarion si se simtea diferenta chiar si pe boxele stock. Pana acum vad ca esti in aceasi situatie ca si mine folie pusa si muzica, pe langa jante jante ceva arcuri sport nu pui? se cam simte nevoia uneori pe curbe... Spor la tunat!

          Comment


          • #35
            urmeaza cat mai repede jantele, in ce priveste suspensia nu as vrea sa o schimb pentru ca eu fac saptamanal un drum pe la tara si sunt niste gropi imense. faptul ca e asa ridicata e perfect pentru mine.
            in curbe, ai dreptate chiar se simte nevoia altor arcuri
            in ce priveste muzica m-am gandit sa las asa boxele de pe spate, aceleasi dimensiuni doar sa sunt pioneer si mai bine iau un subwoofer cu amplific si alt cd-player.
            mersi mult pt urari, si tie la fel

            Comment


            • #36
              ce faci domnu te-ai lasat la fund?
              distractie placuta la sibiu si e bine ca cineva reprezinta valcea ca eu am treaba cu politia

              Comment


              • #37
                pai m-am luat cu putina treaba pe la tara. poi chiar vroiam sa te caut zilele astea, ce ai patit cu politia?

                Comment


                • #38
                  ete ca sunt si valceni de ai mei)
                  frumoasa masina si vreau sa ne intalnim odata pe la vl,sa ne cunoastem!eu lucrez in craiova si vin week acasa,poate ne int la un suc undeva
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #39
                    binenteles, cu cea mai mare placere ne intalnim, vorbim si cu baietii si se rezolva

                    Comment


                    • #40
                      daca o puneti de o intalneala sa imi dati si mie un mesaj.
                      ce sa patesc, amenzi, puncte, rar, certificat suspendat
                      apropo stie careva metodologia la depasirea de 15 pct in 6 luni?

                      Comment


                      • #41
                        hmmmm, nasol foarte. mai bine te documentezi calumea in chestiunea asta, eu nu stiu decat de suspendarea permisului cred ca pe 90 zile, acu' nu prea stiu asa bine
                        nu am avut asa multe probleme, bafta

                        Comment


                        • #42
                          bafta la modificat golanu
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google