Loganelul Meu, Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganelul Meu, Ph2

    sal'tare.nu sunt de mult timp pe aici, dar mi-a luat ceva pana sa "invat " cate ceva, oricum daca o sa mai fac vreo "greseala" ..............
    masinutza mea este din august-2008, e un laureat , culoare blue electric.
    din pacate m-am cam grabit un pik cand am luat-o, pt ca nu are ABS ( si din cate am vazut e foarte bun) asta deoarece trebuia sa mai astept vreo 2 luni pana sa vina (daca vroiam pe comanda cu mai multe obtiuni)
    deocamdata nu am pus nimik pe ea, decat o cotiera , urmeaza multe altele dar mai astept putin.
    ramane sa mai vorbim............. pa pa
    Attached Files

  • #2
    draguta masina.

    iar sta bine o folie cu niste jante.
    sigpic

    Comment


    • #3
      frumusica masina mai ales culoarea ....sa o stanesti sanatos...si multi km fara probleme

      Deci care ar fi planurile pentru aceasta masina ? foile...jante...bi-xenon ?

      Comment


      • #4
        multumes tuturor.
        sper sa nu am niciun incident neplacut.
        Intr-adevar chiar iar sta bine cu folie si cu niste jante, ramane pe viitor

        niste modificari ar fi bine venite, cel mai mult ar fi un bi-xenon, niste jante...........
        tot ce ma impiedica e ca sunt cam scumpulete

        scuze, dar as vrea sa mai stiu ceva si ma gandesc ca ma puteti ajuta. as vrea sa inlocuiesc becurile de la proiectoare si cele de la faruri (precizez ca sunt cele din fabrica) si nu prea stiu bine cum se numesc, acelea care fac o lumina albastruie asa.........
        xenon???
        cine poate sa ma ajute
        Last edited by petrutzmarian; 5 April 2009, 14:37. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          wtf??? e un logan standard. ce il laudati atat ca e frumos???? sa ii faca omu un tuning si pe urma dam cu parerea daca e frumoasa sau nu masina. sa o stapanesti sanatos petrutz si sa ai parte de cat mai multi km fara incidente.
          vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

          Comment


          • #6
            multumesc frumos

            Comment


            • #7
              sal stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente
              P.S misto culoarea dar e cam pretentioasa (iti zic din proprie experienta), incearca la becuri ceva din gama philips alea se vad spre albastru xenon
              HD-87-DLR

              Comment


              • #8
                multumesc tuturora.
                raul_87 : adevarat e pretentioasa, dar tine foarte mult ma mizerie (adica mai ales praful). ma gandeam la niste becuri philips xenon, dar pt proiector se gasesc (am vazut ca sunt "sudate" de capatul acela unde vin legaturile), si ceva preturi sti........

                Comment


                • #9
                  pentru proiectoare nu stiu ,dar pt far (h4)incearca ceva de aici si pune niste leduri la pozitii sa vezi kum schimba aspectul http://www.autoaccesorii.ro/standard...ts.php?id=1097
                  HD-87-DLR

                  Comment


                  • #10
                    sa sti ca sunt tari, mersi frumos

                    dar , din cate am vazut pe adresa care mi-ai dat-o in setul acela sunt 2 becuri H4 si 2xW5w(adica pt pozitii)????
                    Last edited by petrutzmarian; 6 April 2009, 16:40. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      masina e frumoasa numai ca din ce observ eu la cotiera pe care i-ai pus-o, e cam stramba......nu cred ca e fixata bine, bafta!
                      "Only God can judge me"

                      Comment


                      • #12
                        nu,nu e stramba, asa e forma ei , e fixata destul de bine
                        asa e forma ei cred.......

                        Comment


                        • #13
                          becurile de la proiectoare sunt H1

                          Becurile din acea poza nu sunt xenoane am eu pe masina...dau o lumina alb-argintie si lumineaza mai bine
                          Adevarata instalatie Bi-xenon H4 si H1 ( proiectoare ) te ajung vreo 4 milioane dar din cate am inteles trebuie sa iti refaci cablul acela care iti reglezi farurile

                          Comment


                          • #14
                            De unde ai luat covorasele, si cat te-au costat?
                            Pt ceilalti, extras din regulament: 24.La sectiunea "My ride" nu se accepta comentarii inutile de genul "Sa o stapanesti sanatos" , "sa-ti traiasca masina" , "multi kilometrii" etc.
                            Rugam sa va rezumati strict la intrebari si comentarii legate de masina

                            Comment


                            • #15
                              Cred ca ai avut mana buna
                              Cel putin din poze, se vede ca sunt distante mai mici la imbinari (la altele ph2 am vazut ''cratere'').

                              Multi km fara probleme

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google