Loganelul Meu, Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    cezar: covorasele le-am luat din valcea (din autogara) si am dat 50 lei set.
    pai cele de la dacia erau foarte scumpe plus ca nu aveau partea aceea unde pui "piciorul"

    am si eu un anunt: am o bara ph2, a fost pe loganul meu (m-a "atins" putin unu' )si de ceva timp o tin in garaj, e foarte putin crapata acolo unde se inchide portbagajul, in rest toate suporturile sunt intacte.
    poate e cineva interesat de ea......... multumes

    nimic???? :
    Last edited by petrutzmarian; 7 April 2009, 17:22. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      cam cat ceri pe bara ? si daca poti pune niste poze sa vedem cat de urata e crapatura ms
      HD-87-DLR

      Comment


      • #18
        frumos , multi km fara probleme ;)
        sigpic

        Comment


        • #19
          vezi ca ti s-a consumat din antigel. mai completeaza. in rest, asteptam modificarile, bafta

          ps...fara urari de bine, nu vedeti regulamentul? daca se poate injuraturi, acatiste ce sa ii spui omului cand are masina noua? hmm? reguli sunt pentru a fi incalcate
          Last edited by bogdan_1984; 7 April 2009, 20:57.
          sigpic

          Comment


          • #20
            bogdan : nu stiu de ce dar am vazut ca la antigel volumul scade - creste cateodata.
            m-am gandit sa mai completez dar am zis sa nu fie prea mult.
            trebuie sa ii intreb pe cei de la dacia........

            nu m-am hotarat la un pret........... sa zic undeva la 300 ron

            nu gasesc cum sa postez pozele, scuze sunt "incepator"
            daca poti ajuta-ma putin(
            Last edited by petrutzmarian; 7 April 2009, 22:12. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #21
              bara spate ph2

              si pozele:::
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Originally posted by maistoru View Post
                wtf??? e un logan standard. ce il laudati atat ca e frumos???? sa ii faca omu un tuning si pe urma dam cu parerea daca e frumoasa sau nu masina. sa o stapanesti sanatos petrutz si sa ai parte de cat mai multi km fara incidente.
                prefer o masina stock, unui pom de craciun. Si multi zic ca arata bine, pentru ca arata bine, mai ales pe anumite culori :P

                Comment


                • #23
                  Da! Frumos! Fata de fosta dacie...
                  Sa-ti traiasca!
                  Am avut si eu Laureat. De ce nu ti-ai luat 1.6?
                  Last edited by mihai.gigi; 26 April 2009, 09:27.

                  Comment


                  • #24
                    salutare tuturor. ei, a trecut ceva timp de cand nu am mai postat la my ride.
                    .astazi masina mea a capatat un nou "look". am pus folie pe geamuri ( 30% fata si 80% spate, au o nuanta de verde, se potrivesc cu, culoarea masinii), si un mic parasolar pt parbriz. si urmeaza mult mai multe.............
                    multumesc

                    Comment


                    • #25
                      loganelul meu ph2

                      ......si uitasem..... cateva poze:
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        Salutare din Tm,ntradevar i-ai schimbat aspectul cu folia arata mai bine.Niste jante pe cand ai de gand sa-ti cumperi,sa vezi atunci schimbare de look.Ce schimbari mai ai de gand sa-i faci pe viitor???Bafta in continuare la tunarit.

                        Comment


                        • #27
                          E o chestie si cu tunareala asta,cred ca daca as lua o masina noua,inafara de jante,folie,si bixenon cred ca nu as schimba nimic la ea.Oricum,scapa de desenul ala chinezesc,nu da bine deloc.

                          Comment


                          • #28
                            urmeaza niste jante, oricum ceva tot pe 15", sa nu am probleme cu politia. si pe viitor o instalatie xenon si cam atat la exterior
                            pe la interior poate un sistem audio mai performant

                            Comment


                            • #29
                              De antigel mi-au zis cand am luat-o. Dupa vreo 100 km ma uit la nivel, merge super. O armez tot mereu, sa clipoceasca alarma. Si e alb, Laureatul meu

                              Comment


                              • #30
                                salutare tuturor. ma tot bate gandu sa imi iau boxele din poza de mai jos. http://www.vuum.ro/produse/difuzor-s...ne-swe-843e/82. ce ziceti se merita? se aud bine cd-playerul stock? mentionez ca vreau sa le pun in spate, pe usile din fata am pus unele pioneer de 13 cm.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google