Golanelul Meu...IS03MMG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    curata si frumoasa sa o stapanesti sanatos....
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • #17
      La inceput era hotarat sa iau albastru mineral,dar nu au mai aveau pe stoc la dealer decat alb ,rosu si gris comete si asa am ajuns sa iau gris,iar acum mi se pare cea mai tare culoare din toata gama.

      Spuneti mi si mie daca e doar o chestie de care m am lovit eu sau au mai patit si altii.Triunghiul ala de apa care se formeaza la mijlocul parbrizului,dupa ce spal geamu si dau cu stergatoarele, si de unde incepe sa curga apa.Cum asa putea sa rezolv probelma?Stergatoare mai mari??
      -----always driving-----

      Comment


      • #18
        Sa o stapanesti sanatos!
        Singura obiectie e in legatura cu husa de volan, ar fi bine s-o dai jos pentru ca iti poate aluneca mana pe ea, cand esti ud pe maini.
        Triunghiul se poate elimina punand stergatoare asimetrice. Dimensiunile le alegi tu, sa nu depaseasca 1060 mm amandoua.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          eu am pus mai mari dar nu prea rezolvi problema......

          Comment


          • #20
            Salut din nou.Nu am mai postat de mult, dar acuma cateva zile ma pocnit ideea sa vopsesc inelele de la aeratoare.Intrebarea mea este daca cineva a incercat sa vopseasca si cele 2 clapete si nu numai inelele si daca da poate sa puna o poza sa vad si eu cum arata?

            Intre timp nu prea am mai schimbat prea multe la masina, doar boxele pe spate si huse cu incalzire pe timpul iernii.Adevarul e ca nici nu prea am mers cu ea.Are 2 ani in vara si abia 12k km.Am avut un mic accident si am zgariat aripa din dreapta insa niste baieti de la un service au facuto ca noua, desi culoarea e cam pretentioasa.

            Astept pe cineva sa mi raspunde la intrebare daca se poate
            .Inelele oricum le vopsesc.Pun poze cand vor fi gata.
            -----always driving-----

            Comment


            • #21
              Eu zic sa vopsesti doar inelele. Daca vopsesti inelele cu tot cu clapete vor arata exagerat si urat. Mai pune poze recente cu masina!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • #22
                Originally posted by aleXpeed View Post
                Eu zic sa vopsesti doar inelele. Daca vopsesti inelele cu tot cu clapete vor arata exagerat si urat
                Asa ziceam si eu ,dar eram curios cum arata ca nu am vazut.
                Poze recente o sa pun pana maine dimineta cel mai tarziu.
                -----always driving-----

                Comment


                • #24
                  frumoasa culoare dar greu de tinut curata,cotiera e cumva de alfaromtrans,te intreb pt. ca sunt interesat de achizitionarea uneia si aveam unele dubii in privinta ei,spor la modificari si multi km fara probleme.

                  Comment


                  • #25
                    Cotiera am luat o din Carrefour anul trecut. M am uitat pe site la alfaromtrans si da cred ca este aceeasi cu una din cele expuse.Nu are intaritura, dar cel putin la mine s-a tinut foarte bine.Nu se misca, nu scoate zgomote ciudate si am prinso doar cu 4 suruburi in plasticul ala dintre scaune
                    -----always driving-----

                    Comment


                    • #26
                      Frumoasa masina ,dar mai da jos din prostiile expirate de pe parbriz ca nu arata bine!

                      Comment


                      • #27
                        sa stapanesti sanatos golanul!

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google